Presunúť na hlavný obsah

Kamarátovi sa v bare prihovorila sympatická žena nad jeho level: Odbil ju z neuveriteľného dôvodu

Partnerské vzťahy

Raz sa čas si vyjdeme s kamarátmi sadnúť si do mesta, porozprávať o živote a celkovo sa trošku socializovať. Škoda len, že jeden môj známy, Patrik, má na ženy zvláštne prehnané nároky. Asi aj preto je stále sám.

Najprv som si jeho správanie k ženám nevšímala, no po nariekaní a ľutovaní sa, že prečo nikoho nemá, som si ho začala všímať, ako vlastne k ženskému pohlaviu pristupuje. Vo viacerých situáciách som sa za neho doslova hanbila.

Vybral si najväčšiu dračicu

Boli sme na diskotéke. Dobre sme sa bavili. Patrik však nepatrí medzi tých, ktorí tancujú, skôr si užíva hudbu a sleduje dianie okolo. Hlavne všetky krásky. Napriek tomu, že tam boli sympatické ženy, ktoré by mohol osloviť, jemu sa zapáčila najväčšia dračica štíhlej postavy, vo vyzývavých šatách s obrovským výstrihom a sebavedomím, ktoré mala väčšie ako všetky ostatné ženy. Patrikovi skoro spadla sánka. Ukazoval na ňu a vravel nám, že táto bába sa mu páči, vraj konečne nejaká pekná. Aby som bola úprimná, Patrik nie je z tých ľudí, ktorí by si mohli vyberať, nie to ešte preberať. Celá situácia sa skončila klasickým scenárom Nešiel osloviť ani tu dračicu, ani žiadnu inú, vhodnejšiu a reálnejšiu ženu.

Prečítajte si: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

Páčil sa sympatickej žene

Ďalšia situácia sa odohrávala v druhom podniku, kam sa chodia zabávať mladí inteligentní ľudia. Dali sme si výberové pivá a postupne sa naša partia začala rozpadať. Každý si našiel niekoho s kým viedol debatu. Počas tej mojej som si všimla Paťa, ako sa rozpráva s veľmi sympatickou tmavovláskou. Bola štíhla, pekná v tvári, dobre oblečená s okuliarmi na nose, podobnými aké nosí aj Paťo. Až mi bolo divné, ako je možné, že sa táto žena s ním rozpráva. Dokonca sa aj smiala na tom, čo hovoril. Vyzeralo to nádejne. Sledovala som ich z diaľky, keď sa nám zrazu stretli pohľady.

Vykašľal sa na ňu kvôli hlúposti 

Patrik na mňa začal hádzať grimasy a keď sa tá sympaťáčka otočila, naznačil mi, že mám prísť k nemu. Nechápala som, čo sa deje, no vyzeral, že potrebuje zachrániť. Keď som smerovala k ním, zahral na ňu divadielko typu, že už našiel svoju kamarátku a jednoducho od nej odišiel. Keď sme boli v nedohľadne od tej ženy, Patrik povedal: „Bola celkom sympatická, no mala dosť chlpaté ruky.“ Vypučila som na neho oči. Videla som ju dosť dobre a žiaden rušivý element, ktorý bil do očí som nevidela. Okrem toho, sama mám na rukách dlhšie chĺpky a žiaden muž s tým nikdy nemal problém, nie to ešte, aby na to upozorňoval.

Mohlo by vás zaujímať: Robila som letušku a bola som šokovaná zo správania kolegu pilota: Čerstvý otecko urobil niečo, na čo nezabudnem

O gentlemanovi nemožno hovoriť 

Hovorí sa, podľa seba, súdim teba, no Patrikovi to evidentne nič nehovorí. A netýka sa to iba výzoru, ale rovnako nemá, čo ženám ponúknuť, ani keď ide o správanie. Na vlastnej koži som zažila, ako som šla ovešaná s obrovským turistickým batohom, menšou taškou a dvoma stanmi a ani sa neunúval opýtať sa ma, či nepotrebujem pomôcť. Takže milí muži, ak patríte medzi podobné typy, ktoré sa iba ľutujú, skúste sa najprv pozrieť do zrkadla a porozmýšľať, kde sa asi stala chyba.