Presunúť na hlavný obsah

Robila som letušku a bola som šokovaná zo správania kolegu pilota: Čerstvý otecko urobil niečo, na čo nezabudnem

Partnerské vzťahy

Isté obdobie môjho života som pracovala ako letuška. Práca to bola naozaj čarovná, avšak niektorí ľudia sa správali tak, akoby im patril celý svet.

Plánovanie letov mi dalo štyri dni s tou istou posádkou. Keď sme pristáli, čakal nás šofér, ktorý nás odviedol do ďalšieho mesta, kde sme prespali a na druhý deň sme leteli znovu. Partia sme boli dobrá, počas cestovania sme sa skamarátili, rozprávali o živote, chodili sme si sadnúť spolu na večere a všetko bolo v poriadku, až kým sa nezotmelo a my sme sa nedostali na hotel.

Prečítajte si: Veta, ktorú potrebuje počuť každá zaneprázdnená žena od partnera: Ak si myslíte, že je to ľúbim ťa, mýlite sa

Kapitán nechcel odísť z mojej izby

V jeden večer sme boli všetci u mňa na izbe. Vychutnávali sme si pohár červeného vína na dobrú noc. Keďže bolo veľa hodín, postupne kolegovia odchádzali do svojich izieb. V mojej ostal kapitán a jedna letuška, ktorá sa už tiež poberala preč. Kapitán sa ma bez akejkoľvek hanby opýtal, či tu môže so mnou ostať osamote, keď pôjde preč aj Marika. Respektívne sa ma to ani neopýtal, skôr mi to oznámil. Aby ste boli v obraze, bol medzi nami 30 ročný rozdiel, on mal doma ženu a deti a ani sa nesnažil zakryť túžbu po mne. Mariku som hypnotizovala očami, aby neodišla a nechala ma v tom samú. Našťastie sa dovtípila a pomohla mi dostať ho preč z izby.  

Kopilot vyzeral ako vzorný otecko

Na druhý deň sme mali ďalší let. Všetko šlo hladko, na palube panovala dobrá atmosféra. Pristáli sme na letisku, ktoré bolo blízko domova nášho druhého pilota Martina. Na parkovisku, kde náš čakal šofér bola aj jeho manželka s malou dcérkou a bábätkom. Prišla len kvôli tomu, aby ho ona a deti videli aspoň na 10 minút, potom sme museli ísť ďalej. Pekne sa zvítali, objali sa a venovali si bozky. Potešilo ma to, pretože vidieť šťastnú mladú a kompletnú rodinku je v dnešnej dobe vzácnosť. 

Prečítajte si: Ako sa správa zamilovaný muž v znamení sebavedomého leva? Takého partnera by chcela každá žena

Aj zubná pasta vie narobiť problémy

Dorazili sme do hotela, avšak do mesta na večeru sme šli traja. Kapitán chcel spať, ďalšie letušky sa mali stretnúť s kamarátkami, a tak sme šli na večeru iba v trojici: ja, Martin a ešte jedna letuška, s ktorou som si až tak nerozumela. Bol pekný letný večer, takže sme boli v meste o čosi dlhšie, než sme plánovali. Už bolo neskoro, tak sme šli na hotel spať. Keď som si však chcela umyť zuby, zistila som, že som si zabudla pastu na prechádzajúcej izbe. Napísala som teda Martinovi, ktorého som mala ako jediného aj na Facebooku: „Ahoj, prosím ťa zabudla som si pastu, vieš mi dať kúsok?“ Neodpísal. Po chvíli mi ktosi klopal na dvere. Otvorila som. Bol to Martin. 

Dobrák a kamarát iba naoko

Chytil za ramená, vtlačil do vnútra izby, dvere sa automaticky zabuchli. Snažil sa ma začať bozkávať a v tom sa mi podarilo vyslobodiť spod jeho rúk. „Čo to robíš? Si normály?!“ kričala som na neho. „Veď si chcela, aby som prišiel,“ tváril sa prekvapene. „Prosím? Ja som chcela pastu na zuby!,“ nechápavo som na neho hľadela. Našťastie sa ďalej nepokúšal o nič viac. Začala som na neho kričať, že čo si to dovoľuje, nech si nemyslí o sebe, že keď je pilot, môže si dovoliť všetko, čo sa mu zachce. Inak medzi nami, bol to úplne nepríťažlivý chlap, o 15 rokov starší, zavalitej postavy, takže o nejakých signáloch z mojej strany sa nemusíme ani baviť. „Veď máš manželku a malé deti, čo to tu stváraš?“ poúčala som ho a nakladala mu za jeho výstup. Keď som si to neskôr premietala v hlave, to jeho sebavedomie a istotu s akou prišiel, vyšlo mi z toho jediné. Na niektorú letušku to musel skúšal už predtým a dopadlo to úspešne. Takže áno, všetky tie predsudky o neodolateľných letuškách a neverných pilotoch majú väčšinou reálny základ.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe