Presunúť na hlavný obsah

Tento typ žien predstavuje pre muža skutočné riziko: Vedel, že s ňou budú problémy, ale chcel ju

Sex a vzťahy

Príbeh nášho známeho, Mira, by mal byť výstrahou aj pre ostatných mužov, aby nepodľahli čaru záhadnej ženy, ale triezvo uvažovali už na začiatku.

Na túto pripravený nebol 

Miro patril vždy medzi logicky zmýšľajúcich mužov, ktorých len tak nejaká žena neobalamutila. Až na jednu konkrétnu, ktorá mala schopnosť byť záhadná ako žiadna iná. Presne to Mira na nej priťahovalo celou jeho bytosťou. „Doteraz som vždy stretol ženy, ktoré som mal prečítané. No samozrejme som narazil aj na také, ktoré o mňa usilovali, pretože som pomerne dobre zabezpečený. No tie som prekukol. Vždy som si myslel, že mám na ženy skutočne vyvinutý šiesty zmysel. No na Valentínu som teda pripravený nebol. Svojou záhadnosťou ma neskutočne fascinovala a priťahovala,“ opisuje svoju záhadnú ženu náš známy. 

Mohlo by vás zaujímať: Ženy, ktoré často v slabých chvíľkach vypisujú mužom: Zbystrite pozornosť, signalizuje to vo vzťahu dôležitú vec

Vedel, že s ňou budú problémy, ale chcel ju 

Valentína bola jeho klientkou a už v momente, ako vstúpila do jeho kancelárie, vedel, že s touto ženou budú len problémy, ale tiež to, že ju chce ako žiadnu inú. Spôsob jej rozprávania, jej ležérny postoj, vnútorná sebaistota, priamy podmanivý pohľad, minimum pohybov, a každé slovo presne cielené. „Hovorila málo, k veci a napriek tomu, že som bol už vo svojej profesii aj ako muž ostrieľaný, miestami som sa pri nej červenal a nezmohol sa ani na slovo. Celkom ma opantala,“ hovorí ďalej. Veľakrát jej navrhol aj stretnutie mimo kancelárie a ona súhlasila, ale za podmienky, že si ona určí kde a kedy. Jedného večera ho prekvapila a začala ho počas večere zvádzať sama od seba. Potom sa nechala pozvať až k nemu domov, a keď malo dôjsť k tej skutočne pikantnej situácii, pozdravila sa, poďakovala za drink a vraj možno nabudúce. 

Čítajte tiež: Takéto typy žien posielajú muži k vode: Viete, kedy si muži vo vzťahu povedia, že už majú dosť?

V jeden večer tak, druhý zase inak

Mirov pracovný vzťah s Valentínou sa skončil, ale ich súkromný vzťah pokračoval. Trávili spolu večery, no nikdy u neho neprespala, on nikdy nesmel prespať u nej a stretávali sa len po večeroch. Napriek tomu, že nebol ten tip, čo podľahne žene, proti svojej vôli sa do nej aj zamiloval a ona si robila s ním, čo sa jej chcelo. „Hoci som si to uvedomoval, bolo mi to prvýkrát jedno. Bola jedno veľké tajomstvo, nič o seba naviac neprezradila, nevedel som, či má súrodencov, čo celé dni vlastne robí, čo má alebo nemá rada. V jeden večer ryby milovala, v ďalší ich nemohla ani cítiť. V jednej chvíli bola prítulná a poddajná, možno som cítil, že sa mi chce s niečím zveriť, priznať, v ďalšej bola zase tou dominantnou, sebavedomou ženou plnou tajomstiev, na ktoré sa nemám pýtať, inak je vzťahu koniec,“ spomína Miro, ktorý netušil, ako mu táto žena poznačí jeho život.

Neprehliadnite: Tento typ žien majú muži najradšej: Pozrite sa, na čo si naozaj potrpia

Povedal, že ju miluje a ona zmizla

Jedného dňa sa jej Miro odhodlal povedať, že ju miluje, ale že chce o nej vedieť viac. Dokonca, že si vie predstaviť, že si ju vezme za ženu, čo žiadnej inej nikdy nenavrhol, nepovedal. Myslel si, že keď sa jej otvorí a vyzná zo svojich citov, otvorí sa konečne aj ona. Ale bolo to neznesiteľné, nevedieť o nej nič, keď si ho nepustila k telu ani o milimeter bližšie. „Hnevalo ma to, no nakoniec som sa hádal sám so sebou, lebo ona sa ani nevedela hádať, niekedy sa mi zdalo, že ani prejaviť akékoľvek iné emócie. Až jedného dňa odišla bez vysvetlenia, nenechala dopis na rozlúčku, ani mail, nikto ju nepoznal, nikto z okolia ju nevidel sa ani odsťahovať, akoby bola duch. Dokonca premýšľam, či sa vôbec volala Valentína,“ uzatvára svoj príbeh Miro, ktorý na ňu však nevie do dnešného dňa zabudnúť. Tajomstvo je síce na chvíľu atraktívne, ale po čase rozporuplné.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus