Presunúť na hlavný obsah

Žena, ktorej žiaden muž neodolá: Týmto ho očaríte okrem krásy na celý život a bude stáť pri vás

Feminity

Muži milujú krásne ženy, to je fakt. Viete však, ako sa stať skutočnou femme fatale a očariť ho na celý život?

Fyzická príťažlivosť, rafinovaný štýl a dokonalé spôsoby - to všetko sú veci, ktoré charakterizujú dokonalú femme fatale. Viete však ako si skutočne získať muža svojich snov? Je to možno oveľa jednoduchšie, ako ste predpokladali. Odhaľte spolu s nami, čím ho určite očaríte.

Mohlo by vás zaujímať: Podľa vzťahu, aký má k mame zistíte, čo je za muža: Ak sa správa takto, radšej mu bezhlavo neverte

Buďte neodolateľná a príťažlivá

Muži sú jednoducho lovci. Preto ho zvádzajte, iritujte, hrajte s ním vášnivú hru. A áno, platí to aj keď ste spolu 10 rokov. Na to netreba zabúdať. Napriek tomu, že už ste manželkou, mamou, pamätajte, že musíte byť aj príťažlivou milenkou. To je pre mužov veľmi dôležité. Za každých okolností. Nájdite si čas len pre vás dvoch a venujte sa mu. 

Hriešne sexi za každých okolností

Samozrejme za každých okolností je myslené skôr s nadsázkou, ale mali by ste byť pre muža aj sexi. Mnohokrát len cielene. Nehcete predsa aby vám odišiel za inou. Občas stačí naozaj málo, jemný make up, červený rúž a čierne mini dokážu zázraky na počkanie. 

Prečítajte si tiež: Sonda do mužskej duše: Takto muži zisťujú, či ste pre nich tá pravá a dokážu s vami žiť

Buďte chápavá, no majte svoj názor

Pre muža nie je nič horišie ako žena, ktorá nemá na veci svoj vlastnáý názor. Aj keď v úvode vzťahu im to môže imponovať, z dlhodobejšieho hľadiska je to určite začiatok konca. Muži potrebujú pri sebe ženu, ktorá vie čo chce a povie to nahlas. Avšak doprajte mu aj priestor na to, aby vás mohol rozmaznávať a dobýjať vás. Inak ho to prestane rýchlo baviť.

Záhadná a tajomná

Presne taká ozajstná femme fatale je. Majte svoje malé vlastné tajomstvá, o ktorých on nemusí vedieť. Nie je na tom nič zlé. Tajomnosť totiž žene jednoznačne pridáva na atraktivite. To si pamätajte. Snažte sa byť zároveň kreatívna a netradičná. Uvidíte, že touto kombináciou máte u neho úspech zaručený. Ak dodržíte týchto pár zásad, v jeho očiach budete neodolateľná, získate si jeho obdiv a nepochybne sa do vás zamiluje. Tak čo, vyskúšate to v praxi? 

- Najčítanejšie -