Presunúť na hlavný obsah

Podľa vzťahu, aký má k mame zistíte, čo je za muža: Ak sa správa takto, radšej mu bezhlavo neverte

Partnerské vzťahy

Vzťahy synov k mamám dokážu o mužoch vyzradiť viac ako by ste si vôbec mohli myslieť.

Matka je pre nich vzorom ženy

Je to prvá osoba ženského pohlavia, s ktorou sa väčšina mužov vo svojom živote stretne. A aj preto má väčšina z nich, aj keď si to nepripustia, k mame oveľa silnejšie puto ako kedy mali k otcovi. Mamy totiž svojich synov formujú, vychovávajú a vštepujú im základy toho, ako by sa mali voči svojim budúcim ženám správať. Niekedy je však aj priveľká láskavosť a prisilné puto medzi matkou a synom na obtiaž a môže byť predzvesťou obrovských problémov v budúcom vzťahu. Neveríte? Svoje nám o tom porozprávala Petra, ktorá si užila s podobným mužom len niekoľko mesiacov. Aj tie jej však stačili na to, aby sa poučila až až.

Inšpirujte sa: Na zoznamke som vystupovala pod cudzím menom: Napísal mi vlastný muž a takto som zistila, o čo mu ide

Bol ako med

„Doslova a do písmena.  Od prvej chvíle sa ku mne správal ako keby som bola stredobodom jeho vesmíru. Všade ma bral so sebou, všetkým ma predstavoval, akoby ma chcel ukázať celému svetu. A čo bolo najzvláštnejšie, hneď po mesiaci ma zoznámil so svojou mamou. Aspoň mne to prišlo zvláštne, no on sa na naše prvé stretnutie nesmierne tešil, ba čo viac, teraz s odstupom času sa mi zdá, že mu prikladal ešte väčší dôraz ako nášmu prvému spoločnému rande. Vtedy som to tak ale nevidela a jeho záujem o to, aby ma poznala tá najdôležitejšia osoba v jeho živote, mi nesmierne lichotil,“ priznáva Petra.

Nenechajte si ujsť: Muži po 30-tke zostávaju v dlhodobom vzťahu s partnerkami, ktoré maju týchto 5 vlastností

„Všetko prebehlo neuveriteľne hladko, komplikácie nastali až niekoľko týždňov po samotnom stretnutí.  Vzťah, ktorý mal k svojej mame sa mi od začiatku javil veľmi blízky, až to nebolo normálne, ale čo sa spustilo po našom prvom stretnutí, to si neviem vysvetliť doteraz. Odrazu jej volal za každú malichernosť. Boli sme spoločne nakupovať a on sa nepýtal na názor mňa, ale volal mame. Keď nevedel, kam ísť na večeru, opäť držal v ruke telefón. Dokonca aj vtedy, keď som zostala ležať doma s horúčkou, nevedel vydržať a okamžite sa pýtal o maminu radu. Ja som len nechápavo sledovala, čo sa stalo s mužom, do ktorého som sa zamilovala. Hneď, ako nás zoznámil a bol si istý, že ma jeho mama schválila, začal vlastne „chodiť“ s ňou a nie so mnou. Mama bola uňho na prvom mieste a mňa mal len ako nutný „prívesok“. Bolo jedno, čo poviem. Aj tak sa urobí to, čo si želá mama,“ priznala Petra.

Mohlo by vás zaujímať: Na letnej dovolenke som mu dovolila nevinný flirt: Nevyspal sa s ňou, no odvtedy chce odo mňa toto...

„Nemohla som takto ďalej. Po niekoľkých týždňoch od stretnutia som s celou vecou skoncovala. Neverila by som, že mi bude vadiť aj to, že sa muž správa k svojej mame až príliš dobre, ale radím vám, čo je veľa, to je veľa aj v tomto prípade,“ dodala na záver.

Prečítajte si aj: Najväčšiu charizmu máte presne v tejto chvíli: Opýtali sme sa mužov, čo ich vždy dostane do kolien

Zlatý stred

Je asi aj v tomto prípade cesta, ktorou nič nepokazíte. Ak sa s mamou neháda, zdvíha jej telefón a občas sa teší aj na návštevu či koláč, ktorý opäť upečie len kvôli nemu, máte vyhraté. Všetko ostatné je extrém, ktorému sa radšej vyhnite. Pretože aj príliš dobré nemusí byť absolútna výhra.

Stretli ste sa už s podobným správaním u muža?

spolu hlasovalo 208 ľudí

Áno
146
Nie
62

- Najčítanejšie -