Presunúť na hlavný obsah

Na letnej dovolenke som mu dovolila nevinný flirt: Nevyspal sa s ňou, no odvtedy chce odo mňa toto...

Partnerské vzťahy

Pobláznila mu hlavu? Sama neviem. Možno to v ňom bolo odjakživa...

Petra si od dovolenky kladie tú istú otázku. Jej manžel z nej totiž prišiel ako vymenený a ona netuší, ako sa veci budú vyvíjať ďalej.

Prečítajte si aj: Zamilovala som sa do o 15 rokov mladšieho muža: Vďaka tomuto nás nič nezlomilo a spolu vychovávame dcérku

„Mala som mu to zakázať? Sama neviem. Vždy ma vzrušoval pohľad na to, ako môj manžel flirtuje s inými ženami, pokiaľ pri tom neprekročil povestnú hranicu. A on? On sa vedel nadmieru kontrolovať. Videla som, že neustále sleduje moju reakciu a neurobí nič, čo by mi bolo nepríjemné. Rovnako tomu bolo aj počas našej letnej dovolenky. Dva dni strávené na pláži a noci, kedy sme sa od seba nevedeli odtrhnúť, ma už prestávali baviť, a tak som manželovi pri raňajkách navrhla, nech večer osloví mladšiu ženu, ktorá raňajkovala pri vedľajšom stole. Jeho výraz hovoril za všetko. Bola mladá, krásna a sexi. Mala plnšie tvary ako ja a môj manžel z nej nemohol spustiť oči hneď ako to mal dovolené,“ spomína si na svoj zvláštny zážitok Petra.

Inšpirujte sa: Táto jedna vec, ktorú ženy robia, podvedome mužom nedá spať: Zistite, či robíte to, po čom šalie každý z nich

Nič sa nestalo, ale...

Večer sa spoločne vybrali do baru. Petra súhlasila, že bude v kúte celú situáciu pozorovať a po očku mu dávať rady, kam až môže zájsť. „Bol absolútne nadšený z tejto novej hry. Vedel, že je to súčasť našej predohry a to ho rajcovalo ešte viac. Pristúpil k mladej žene a okamžite začal svoju zvádzaciu hru. Úsmevy, objednanie drinku, to všetko patrilo k jeho bežnému správaniu a ja som to vedela. Po pätnástich minútach si však začali rozumieť až príliš. Aspoň ja som nadobudla ten pocit, keď som celú situáciu pozorovala z diaľky. Manžel sa jej rukou letmo dotkol stehna, druhú opatrne položil na holé plecia. Toto nikdy predtým neurobil. Keď sa však naklonil až príliš blízko, nevydržala som to a pobrala som sa k baru. Vtedy vedel, že je celej hre koniec. Prišli sme na izbu a ani jeden z nás o veci neprehovoril. Následky sa však začali prejavovať až doma,“ dodala Petra, ktorá si nemyslela, že nevinná hra prerastie do niečoho podobného .

Mohlo by vás zaujímať: Muži narodení v tomto znamení sa o vás postarajú ako o kráľovnú: Máte ho aj vy po svojom boku?

Nikdy nekončiace narážky

„Po príchode z Grécka sa však všetko ešte len začalo. Môj manžel akoby duchom ostal ešte stále na dovolenke. Jednostaj mu myšlienky blúdili niekde inde a ja som to dobre vedela. Chcela som vedieť, na čo myslí a dúfala som, že to nebude súvisieť so spomínaným incidentom, no na druhej strane som tušila, aká bude odpoveď. Nakoniec s tým celým vyrukoval sám. Vraj má odvtedy chuť skúšať nové veci a chce ich so mnou. Chce, aby sme v našich hrách zašli ďalej, aby som mu takpovediac povolila brzdu a mohol sa trochu vyblázniť. Vraj z toho budem mať skvelý zážitok aj ja sama. No mne to bolo proti srsti. Keď som odmietala, odrazu na mňa vytiahol návrh s platenou eskortou. Vraj, ak do toho nechcem ísť s ním, skúsil by svoj problém vyriešiť takto. V tom momente som ho zastavila, buchla dvermi a v ten večer som sa nevrátila. Ani neviem, či sa ešte niekedy vrátim. Mohli naše hry prekročiť hranicu únosnosti až tak, že už ďalej ísť nemôžem a on práve zistil, že hranice asi ani nemá?“ pýta sa Petra, ktorá naozaj nevie, ako jej vzťah kvôli podobným nápadom nakoniec dopadne.

Nenechajte si ujsť: Tieto dva typy žien nemajú podľa mužov problém so sebavedomím v posteli: Patríte medzi tie, o ktorých sníva každý?

Čo by ste urobili na Petrinom mieste vy?

spolu hlasovalo 323 ľudí

- Najčítanejšie -