Presunúť na hlavný obsah

Ženy po tridsiatke majú vďaka tejto črte väčšiu šancu zoznámiť sa s tým pravým: Zistite, či ste jednou z nich

Partnerské vzťahy

V dvadsiatke máme na všetko čas. Aj na nájdenie toho pravého, však? Akú povahovú črtu však nadobudneme vekom?

Už nemáte na to....

Strácať čas. A to doslova. Viete, čo vás odlišuje od všetkých ostatných žien, ktoré hľadajú, blúdia, skúšajú a pátrajú? Hodnota. Vaša hodnota a fakt, že ste si jej vedomá. Ste si vedomá toho, že už nemáte čas na to, aby ste ho strácali s nekompetentnými, zúfalými a nevhodnými mužmi, ktorí sa k vám nehodia, alebo sa časom začnú správať majetnícky, alebo len jednoducho nevedia vystáť fakt, že ste úspešná alebo samostatná.

Inšpirujte sa: Táto jedna vec, ktorú ženy robia, podvedome mužom nedá spať: Zistite, či robíte to, po čom šalie každý z nich

Ženy, ktoré v živote ešte len hľadajú samé seba, častokrát vo vzťahoch s mužmi balancujú na hrane udržateľnosti. Vedia, že sa k nim niekto nehodí, no aj tak sa vzťahu nechcú vzdať kvôli tomu alebo onomu. Dokedy sa to ale takto dá vôbec ťahať?

Vy tento problém nemáte

Ak ste však už dovŕšili povestnú vekovú hranicu, je veľmi pravdepodobné, že máte čo to za sebou a vaša vlastná psychika a zdravý rozum sú pre vás oveľa cennejšie ako udržanie si nefungujúceho vzťahu. Prečo by ste sa mali niekomu doprosovať alebo sa mu prispôsobovať natoľko, že by ste sa vlastne museli zmeniť od základov? Toto žiadna zrelá žena predsa nepodstúpi.

Mohlo by vás zaujímať: Na zoznamke som vystupovala pod cudzím menom: Napísal mi vlastný muž a takto som zistila, o čo mu ide

Ako mi to pomôže?

Možno by ste sa čudovali, veľa silných žien má problém s tým, poznať svoje vlastné prednosti a vážiť si samú seba. Aj preto je vaše poznanie vlastnej hodnoty jednou obrovskou výsadou. Nenechajte sa posudzovať za to, že nejdete na rande s hocikým, kto vás pozve von alebo hneď neskončíte v posteli. Keď to bude ten pravý, práve vďaka rozvahe a zdravému úsudku, nezatienenému zbytočnými očakávaniami a predstavami, ho dokážete rozpoznať a vytvoriť si zdravý a fungujúci vzťah.

Nenechajte si ujsť: Náš rozchod prišiel nečakane: Keď som sa zoznámila so ženou, ktorá ma nahradila, zmenil sa mi život

A čo muži? Ako reagujú na podobne zmýšľajúcu ženu? Cítia sa tak trochu ohrození. Ale v dobrom slova zmysle. Snažia sa, dúfajú, robia všetko preto, aby si vás získali. Práve váš pokoj a rozvaha ich priláka a už nepustí. Tak zahoďte obavy z veku za hlavu a buďte šťastná! Máte oproti mladším a neskúsenejším obrovskú výhodu!

- Najčítanejšie -