Presunúť na hlavný obsah

Na zoznamke som vystupovala pod cudzím menom: Napísal mi vlastný muž a takto som zistila, o čo mu ide

Partnerské vzťahy

Chcela som vedieť, či si s niekým píše, keď sa po večeroch zatvára v kúpeľni na neprimerane dlho. Zdôverila sa nám Daniela.

Chcela som vedieť, či tam bude...

„Aplikáciu som si nesťahovala len tak pre nič za nič. Nikdy som nemala potrebu naháňať si takýmto spôsobom chlapov a už tobôž nie po tom, čo som sa šťastne vydala. Naše manželstvo sa však časom dostávalo do krízy a ja som to tak nejak cítila. Veľa času pred spaním trávil Adam v kúpeľni, zavrel sa tam a nikdy nechcel, aby som šla za ním. Akoby predo mnou niečo skrýval. Začala som mať podozrenie, že má milenku, a tak som si povedala, že si stiahnem vzťahovú aplikáciu aj ja a skúsim nejakým spôsobom zistiť, či ho na nej nájdem. Veď to predsa nemôže byť také ťažké, ak budem vystupovať pod cudzím menom,“ povedala si Daniela a vytvorila si falošný profil, vďaka ktorému chcela zistiť, či je jej manžel skutočne neverný.

Prečítajte si aj: Žiarlila som na každú ženu v jeho živote a nechala som si ujsť tento detail: Nakoniec mi to vysvetlil po svojom

Nakoniec mi napísal

Neubehlo ani pár dní, keď jej v tom cez aplikáciu, v ktorej okrem mena použila falošné aj fotky, napísal jej muž. „Vedela som, že je to on. Neunúval sa ani zmeniť meno, či nepoužiť svoju skutočnú fotografiu. Mohla ho tam nájsť hociktorá z mojich priateliek. Teraz podobné veci používa toľko ľudí, ako to že sa vôbec nebál? Bolo mi jasné, že mi napíše hneď, ako uvidí moju fotku. Vybrala som niekoho skutočne podobného mne samej, no tak, aby mu ani na um neprišlo, že som to ja. Na druhej strane som však z fotografie na prvý pohľad vyzerala ako jeho typ,“ dodáva Daniela, ktorá si prvú správu od muža otvorila až po pár hodinách, keď konečne nabrala odvahu.

Mohlo by vás zaujímať: 5 vecí, ktoré muž očakáva od ženy, aby už nikdy netúžil po inej: Trojka vás určite prekvapí

Jeho správy boli iné

Adam sa však nesprával ako každý jeden muž, ktorý chce cez internet zbaliť milenku alebo sa spoznať s niekým novým. „V prvej chvíli som jeho správe nechápala. Nepýtal si odo mňa nahé fotky, ani nebol dotieravý, jednoducho sa ma zdvorilo opýtal, aký som mala deň, a že by sa o mne rád dozvedel viac. Povedala som si, že za úplne jednoduchú konverzáciu s ním nič nedám, aspoň a dozviem, o čo môjmu manželovi v skutočnosti ide. Ešte stále som však verila tomu, že  ma možno len nechcel naplašiť, preto s nechutnými návrhmi nezačal hneď. Dni však ubiehali, obaja sme sa tvárili, že sa nič nedeje, on v kúpeľni odrazu trávil ešte viac času a ja? Ja som mu na správy odpisovala z obývačky. Po týždni sa však stalo niečo zvláštne,“ spomína si Daniela na moment, ktorý si myslela, že nikdy nezažije.

Nenechajte si ujsť: Lákajú vás oveľa mladší muži? Pripravte sa dopredu na túto jednu vec, ktorú od vás budú chcieť

Začal o žene. Teda o mne

„Odrazu mi len tak z ničoho nič oznámil, že má manželku. Vraj, aby som si bola vedomá toho,  že mu nejde o nič viac, len sa potreboval porozprávať s inou ženou, aby sa mu možno podarilo lepšie pochopiť tú svoju. Vraj premýšľam podobne ako ona a jemu to pomáha vžiť sa do jej chápania. Vtedy som v strede izby takmer vybuchla od smiechu. Môj manžel zisťoval, ako na mňa u celkom cudzej ženy,  ktorou som nakoniec aj tak bola ja. Vtedy som konverzáciu s ním ukončila s vysvetlením, že to nemá zmysel a aplikáciu som odinštalovala. Čo sa však zmenilo, bol hlavne môj postoj k vlastnému mužovi. Uvedomila som si, že ho zrejme málo počúvam, chápem a vnímam a on potom netuší, ako určité veci riešiť a ako sa o nich rozprávať s vlastnou manželkou.  Nikdy by som to nebola povedala, no náš vzťah nakoniec hlúpa vzťahová aplikácia zlepšila na nepoznanie,“ dodala na záver Daniela, ktorá  už nerieši, kam a kedy sa Adam zatvára. Nemá na to čas, snaží sa ho totiž tráviť čo najviac s ním.

Inšpirujte sa: Tieto dva typy žien nemajú podľa mužov problém so sebavedomím v posteli: Patríte medzi tie, o ktorých sníva každý?

- Najčítanejšie -