Presunúť na hlavný obsah

Kde dovolenkujú známe Slovenky? Karolína Chomisteková v Dubaji, Soňa Skoncová si dámsku jazdu užívala v Barcelone

Slovenské celebrity

Do tepla a k moru sa už teraz začiatkom leta vybralo množstvo slovenských celebrít. Spoločnosť im však namiesto partnerov robili práve najlepšie kamarátky.

Soňa Skoncová v Barcelone

Moderátorka Soňa Skoncová sa do španielskeho mesta vybrala spoločne s priateľkou. Už z fotiek je vidno, že si dámy atmosféru neuveriteľne užívajú a spoločné chvíle by nevymenili za nič iné. Treba uznať, že Barcelona je skutočne krásne mesto a Soňa spoločne s priateľkou si určite užili množstvo zábavy.

Inšpirujte sa: V Prahe ako na dovolenke: Andrea Verešová ukazuje svoje obľúbené miesta, kde sa budete cítiť ako v letovisku

Klementina Tomrecaj si užila Bali

Aj móda návrhárka, Klementina Tomrecaj, sa tentokrát na dovolenku vybrala po boku svojej priateľky, a to konkrétne na Bali. Spoločne strávený voľný čas a nič nerobenie im určite obom veľmi prospelo. Priezračnú vodu a pokoj by presa takmer nikto nevymenil za ubehaný každodenný život.

Karolína Chomisteková v slnečkom Dubaji

Slnko, piesok a pláže si užívala aj riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková, a to po boku jednej zo svojich kamarátok. Dámy vyzerali na slnečnej pláži absolútne úžasne a oddýchnuto. Niet sa čo čudovať, Dubaj je obľúbenou destináciou mnohých, a to skutočne bez rozdielu. 

Nenechajte si ujsť: Najčarovnejšie oblasti v Grécku, ktoré sa oplatí vidieť: Manželka futbalistu Róberta Maka a jej skvelé tipy

Emma Drobná na Malte

Speváčka Emma Drobná si prvé júnové dni užívala na maličkom ostrove Malta, kam sa vybrala na dámsku jazdu a treba uznať, že jej to neuveriteľne prospelo. Malta je známa svojou špecifickou kultúrou a nezameniteľnou architektúrou. Aj preto sa zdá sa krásky nenudili a počas dovolenky stihli okrem mora vidieť aj niečo viac.

Mohlo by vás zaujímať: Kristína Kormúthová vám poradí, ako sa obliecť na cestu lietadlom: Tieto maličkosti si nikdy nesmie zabudnúť

Dominika Ducová v Miláne

Moderátorka Fashion TV Dominika Ducová v outfite zladenom so svojou priateľkou zavítala do Milána. Toto talianske mesto má určite čo ponúknuť, a to hlavne v letných mesiacoch a Dominika s už na pohľad náramne oddýchla. Je jasné, že po boku kamarátky si užila priam nezabudnuteľnú dovolenku.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe