Presunúť na hlavný obsah

Kristína Kormúthová vám poradí, ako sa obliecť na cestu lietadlom: Tieto maličkosti si nikdy nesmie zabudnúť

Slovenské celebrity

Moderátorka a v súčasnosti aj návrhárka trendy doplnkov si zaslúži vašu osobitnú pozornosť. Veľa cestuje a jej sociálnych sieťach sa aj vy máte možnosť cítiť ako na dovolenke. Kristínu Kormúthovú skúsenosti naučili, ako sa čo najlepšie obliecť na dlhší pobyt na letisku.

Je neustále v pohybe a cestovanie miluje. Taká je už raz Kristína Kormúthová, ktorá je nielen úspešnou moderátorkou, ale aj návrhárkou dámskej obuvi svetových rozmerov. Navštívila množstvo krajín, ktoré jej učarovali a práve od nej sa môžete naučiť, ako sa čo najlepšie pripraviť na let, či aj na jazdu autom, ktorou strávite určite dlhé hodiny pri preprave do destinácie snov.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Ivana Gáborík a Katka Jakeš si nájdu vždy čas na oslavu života: Aké maličkosti im vedia urobiť radosť?

Farebná batožina zaujme, ale splní aj praktickú funkciu

Aj pri cestovaní do zahraničia môžete ohúriť svojím štýlom. Urobte to však za pomoci výrazných doplnkov, ktorých farebnosť nemá iba estetickú funkciu. Kristína si na svoje cesty bráva so sebou oranžový cestovný kufor. Takáto farba sa potom pri preberaní batožiny oveľa ľahšie hľadá ako klasická čierna či sivá. 

Čierna na cestovanie? Jednoznačne! 

Žiarivá je vždy aj jej kabelka. Zvýrazňuje jej čierny outfit, ktorý si zakladá na pohodlnosti a praktickosti. Menej sa špiní a tiež je vždy podrobený skúške počasia. Obliekajte sa teda tak, aby vám ani v krajine príletu nebolo zima či teplo. Kombinujte materiály a nezabudnite si aj niečo s dlhším rukávom, v prípade, že v lietadle by bolo chladno. Tak to robí aj Kristína.

Cestujte iba v pohodlnej obuvi

Kristína Kormúthová sa venuje navrhovaniu práve trendy obuvi. Na jej nohách preto nikdy nesmie chýbať zaujímavý pár. Na presuny po letiskách si však vždy vyberá čo najpohodlnejšie tenisky. Noha jej zostáva v teple aj počas letu a aj po dlhom dni má nôžky stále fit.

Mohlo by vás zaujímať: Nechajte sa inšpirovať slovenskými kráskami, ktoré už teraz ukázali svoje postavičky a dokonalé letné outfity

Malé doplnky si všímajte najviac

Štýl tejto moderátorke a návrhárke rozhodne nechýba. Jej oči vždy chránia veľké slnečné okuliare, dopustiť nedá ani na klobúk, ktorý ochráni pokožku hlavy po príjazde do horúcej destinácie. Výhodou prenosu klobúka na vlastnej hlave je aj fakt, že sa vám nepomliaždi pri batožine vo veľkom kufri.

- Najčítanejšie -