Presunúť na hlavný obsah

Krásna Daniela Christová po boku svojho priateľa žiari: Pozrite sa, čo týchto dvoch zaľúbencov skutočne spája

Slovenské celebrity

Vizážistka Daniela Christová je už niekoľko rokov priateľkou hokejistu Miloša Zajíčka. Od začiatku tvoria krásny pár, čo ich však v súkromí naozaj spája?

Milujú cestovanie

Množstvo ľudí v súčasnosti okrem kufra zbalí na pár dní aj svoju polovičku a rozhodne sa odísť na niekoľko dní mimo realitu. Podobne je to aj pri Daniele a jej Milošovi, ktorí si spoločné chvíle mimo Slovenska užívajú skutočne plnými dúškami. Či už ide o Toskánsko, jeho prírodné krásy alebo samotné mesto Pisa, mladý pár snáď nikdy nie je šťastnejší, ako keď sa môže vydať na cesty.

Inšpirujte sa: Exotická dcéra Ivany Christovej sa každým dňom mení: Pozrite si, v ktorej podobe vyniká najviac!

Potuľky v prírode

Nie vždy to musí byť zahraničie, rozkošnému páru totiž nedá spávať ani príroda. Či už ide o tú našu alebo lesy a lúky za hranicami, turistiku si užívajú obaja rovnako. Veď predsa, neexistuje lepší relax a vyčistenie hlavy, ako keď si človek na pár hodín zájde do prírody a nadýcha sa čerstvého vzduchu. A presne táto aktivita mladú dvojicu spája.

Nezabúdajú na šport

Síce sa nám počasie už skutočne zletnilo, Daniela s priateľom si počas zimy užívali zábavu na horách aj takto. Spoločné lyžovanie nie je u nich žiadnou novinkou. Jednoducho ako dvojica potrebujú byť neustále v pohybe a aj zdolávanie svahov je pre nich akousi spoločnou výzvou. Ktovie, komu to ide na svahu lepšie.

Nenechajte si ujsť: Letné účesy krásnej Daniely Christovej: Dcéra bývalej kráľovnej krásy vás svojimi kreáciami inšpiruje

Letný oddych

Aby sme však nezostali len pri snehu, aj v lete si nájdu spoločnú aktivitu. Víkendy vonku na terase, oddych a príjemné prostredie je presne to, čo si krásny pár opäť užíva naozaj do sýtosti. Svoju lásku si prejavujú pri každej možnej príležitosti, aj keby malo ísť len o takéto milé posedenie pod príjemným letným slnkom.

Spoločné romantické večere

Výhľad na Bratislavu a hviezdna obloha. Niečo viac romantické si už predstavovať ani nepotrebujeme a rovnako to, zdá sa, vidia aj Daniela s Milošom. Spoločné romantické prechádzky s výhľadom patria medzi niečo, čo si spoločne vo voľnom čase radi doprajú. Čo poviete, dopriali by ste si aj vy s partnerom podobne romantickú chvíľku?

Mohlo by vás zaujímať: Ivana Christová so svojou dcérou takto zažiarili: Daniela svoju mamu v tomto nikdy nesklame

Páči sa vám Daniela a Miloš ako pár?

spolu hlasovalo 650 ľudí

Áno
588
Nie
62

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus