Presunúť na hlavný obsah

Anjelsky krásna Adriana Čerňanová zaľúbená až po uši: So sexi priateľom vyzerajú ako z amerického filmu

Feminity

Krásna Adriana, ktorá svojim anjelskym zjavom ovládla svet modelingu žiari šťastím a život si užíva naplno. S partnerom milujú cestovanie, preto o perfektné zážitky rozhodne nemajú núdzu. Navyše, párik na prvý pohľad pôsobí ako z amerického filmu!

Prečítajte si tiež: Trend, ktorému neodolali ani naše Slovenky: Femme fatale Natália Glosíková, Karolína Chomisteková ako diva

Očarujúca modelka Adriana Čerňanová z Elite Bratislava je hviezdou mnohých módnych kampaní. Stala sa tvárou prestížnych  značiek a návrhári, či dizajnéri na ňu nedajú dopustiť. Fotila pre najlepšie módne magazíny. Objavila sa v reklamách najluxusnejších svetoznámych značiek, no napriek tomu stojí nohami pevne na zemi a uvedomuje si, čo je v živote naozaj dôležité.  

Hoci má voľného času kvôli pracovnej vyťaženosti veľmi málo, snaží sa ho využiť skutočne naplno. S partnerom veľa cestujú a užívajú si jeden druhého. Medzi ich obľúbené destinácie patrí Mexiko. Panenská príroda, prekrásne prostredie sú na krátky útek z reality ako stvorené. 

Vidieť, že Adriana sa vie tešiť z maličkostí. Miluje prírodu, svet okolo a vždy z nej cítiť príval pozitívnej energie. 

Adriana tvorí so svojou polovičkou naozaj zohraný pár a snažia sa byť spolu čo najviac. 

Kráska púta pozornosť kdekoľvek sa objaví a my sa veru ani nedivíme. Adriana miluje leto, slnečné dni. Californiu a Los Angeles navštevuje veľmi často, nielen pracovne, ale aj súkromne. No a dokonca aj v civile pôsobí naozaj božsky, veď uznajte sami. 

Mohlo by vás zaujímať: Chudnutie podľa veku: Magda Šebestová po 30-tke ešte viac štíhla, úžasná Soňa Müllerová po 50-tke stavia na toto

- Najčítanejšie -