Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Na káve s úspešnou modelkou Lindou Nývltovou: Táto kráska vás inšpiruje v mnohých smeroch!

Feminity TV

Rozhovory s úspešnými a talentovanými ľuďmi nás vždy veľmi inšpirujú a dodajú nám množstvo pozitívnej energie. Jedným z takýchto ľudí je aj modelka Linda Nývltová, ktorá vás očarí svojou osobnosťou a životným štýlom.

Známa modelka Linda Nývltová z agentúry Elite Bratislava sa v modelingu pohybuje už neuveriteľných 20 rokov a táto profesia ju stále živí. V rozhovore pre Feminity nám porozprávala o začiatkoch svojej modelingovej kariéry, živote v slnečnom Los Angeles či tiež o tom, prečo podľahla joge. 

FEMINITY TV: Inšpiratívna modelka Linda Nývltová vás svojím životným štýlom zaručene motivuje

Prečítajte si aj: VIDEO: Krásna Adriana Čerňanová po dlhšom čase na Slovensku: V civile pôsobí priam božsky!

Tajný recept na úspech

S modelingom začala, keď mala 14 rokov a dodnes je v ňom nesmierne úspešná. Zaujímalo nás, v čom vidí svoj osobný úspech v tejto náročnej profesii a či existuje aj nejaký  tajný recept. „Keď niečo fakt cítiš, venuješ sa tomu a dáš tomu celé srdce, tak potom aj tie výsledky sú také,“ začala s úsmevom krásna Linda.

Vnútorné vyžarovanie

Pri pohľade na očarujúcu brunetku s dokonalou pleťou by asi len málokto tipoval jej skutočný vek. Linda Nývltová nám prezradila jej dlhoročný elixír krásy. „Spánok, celkovo zdravá strava a také to vnútorné nastavenie. To, čo je vnútri, strašne vyžaruje navonok. Keď si šťastná a spokojná, tak úplne žiariš, než keď je duša taká prázdna a cítiš nenaplnenosť,“ odpovedala úprimne.

Zdravý životný štýl

Úspešná modelka žijúca v zahraničí je známa nielen pre svoje modelingové úspechy, ale aj vášňou k joge, ktorú dokonca vyučuje. V rozhovore pre Feminity prezradila, ako sa k tejto forme pohybu dostala. „Mňa vždy fascinovalo, ako funguje ľudské telo. Odmalička ma rodičia viedli k športu a veľa som sa hýbala. Potom som sa začala venovať modelingu a nároky na štíhlosť boli naozaj obrovské. Ja som sa vždy zaujímala o zdravé životné štýly a študovala som dokonca holistickú výživu v New Yorku,“ opísala svoje začiatky.

„Joge som sa začala venovať 12 rokov dozadu, keď som prišla do L.A. a kamoška ma zobrala na jednu hodinu. V tom momente som sa zamilovala. Bolo mi to hrozne blízke v tom, že ako malá som sa venovala bojovým umeniam a joga mi zrazu prišla prirodzená,“ dodala.

Život v Los Angeles

Úspešná a inšpiratívna Linda Nývtlová sa po cestovaní v modelingu nakoniec rozhodla zakotviť v meste anjelov, ktoré je dnes už, takpovediac, jej domovom. V rozhovore prezradila, ako sa jej žije v tejto slnkom zaliatej krajine. „L.A. je veľmi zaujímavé a mne sadlo na prvýkrát, tým životným štýlom,“ povedala pre Feminity.

Svoj bežný deň v slnečnom L.A. by nám krásna modelka však nevedela presne opísať. „Ťažko. Ja mám každý deň úplne iný, tým že sa venujem veľa rôznym veciam. Či už sama chodím na hodiny jogy alebo aj učím a taktiež keď mam modelingovú prácu, tak je to úplne iný deň. Pracujem aj pre jeden módny časopis, kde mám svoje rubriky,“ opísala svoj pestrý harmonogram.

Inšpirujte sa: Najznámejšie titulky slovenských modeliek: Tieto krásky prerazili najďalej a obdivuje ich celý svet

Staň sa aj ty modelkou alebo modelom. Castingy Schwarzkopf Elite Model Look SR 2018 začínajú!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus