Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Nová kolekcia inšpirovaná Divokým západom: Módny návrhár Fero Mikloško opäť zabodoval!

Feminity TV

Najnovšia kolekcia jar/leto 2018 módneho návrhára Fera Mikloška sa niesla v znamení ženskosti, grácie a Divokého západu. Prepracované modely si získali pozornosť divákov a v závere prehliadky sa mohli tešiť na veľké finále.

V rámci módnych dní Eurovea Fashion Forward sa predstavil aj jeden z najúspešnejších slovenských návrhárov Fero Mikloško, ktorý je na módnej scéne už neuveriteľných 20 rokov. S novou kolekciou jar/ leto 2018 však opäť prekvapil a taktiež vyvolal rozruch. Modely inšpirované Divokým západom a 70. rokmi preniesol do novodobej grácie a dokázal, že patrí k naozajstným talentom. 

Prečítajte si aj: VIDEO: Fero Mikloško oslávil jubileum veľkolepo: Francúzsky šarm, elegancia a na záver nádherné svadobné šaty

Súčasťou novej kolekcie boli okázalé modely, ktoré sú typickým znakom módneho návrhára, Nechýbal ani nadčasový denim, zlatá farba, flitre, strapce či extravagantné potlače. Skrátka všetko, čo dokáže zaujať, ale stále si zachovať svoju gráciou a výnimočnosť. Jedinečnú prehliadku si nenechali ujsť ani známe osobnosti, ktoré sú dôležitou súčasťou slovenskej módnej scény. Stylistka Zuzana Kanisová, milovníčka módy Babsy Jagušák Heribanová či modelka Kristína Činčurová nám v rozhovore prezradili, ako vnímajú novú kolekciu jar/ leto 2018. 

Feminity TV: Nová kolekcia Fera Mikloška pre sezónu jar/leto 2018 zaujala aj známe osobnosti z oblasti módy

V štýle country

Módny dizajnér nám v rozhovore priblížil, čo ho inšpirovalo pri tvorbe novej kolekcie. „Tak ako ste mali možnosť vidieť, bolo to v štýle country. Aspoň minimálne v hudbe alebo v nejakých malých detailoch. Inšpirovala ma Dolly Parton! Pesničku, ktorú som počúval už veľmi dávno, len som sa k nej nevedel zaradiť ja sám. Teraz som to nejakým spôsobom vyskúšal a myslím si, že to vyšlo dobre,“ prezradil Fero Mikloško.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus