Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Romantický a nedbalý drdol do práce či na rande: Známy hairstylista vás naučí, ako na to!

Feminity TV

V spojení so známym hairstylistom Julom Hospodárom zo salónu Pierot Exclusive sa naučíte vytvoriť romantický a nedbalý účes, ktorý vám dodá ženskosť a nezameniteľný pôvab. Inšpirujte sa účesom podľa talenotvaného hairstylistu a vytvorte si ho v pohodlí domova, podľa tohto jednoduchého a nenáročného návodu.

Romantický drdol s jemne spustenými pramienkami v nás evokuje krásny dievčenský look, ktorý dýcha pôvabom a jemnosťou. V spojení so šikovným hairstylistom Julom Hospodárom z Pierot Exclusive sme sa naučili, ako si tento účes pripraviť naozaj rýchlo a jednoducho. O svoje zlaté tipy a rady sa podelil aj s Feminity.

FEMINITY TV: Pozrite si jednoduchý postup účesu, ktorý môžete zvoliť na rôzne spoločenské udalosti

Prečítajte si aj: VIDEO: Jemné a zvodné vlny môžete nosiť do práce či na rande: Hairstylista vám ukáže, ako na to

Ležérna elegancia

V úvode nám známy hairstylista priblížil, aký účes zvolil na našej modelke. „Na dnes som zvolil účes v štýle jednoduchého voľného drdolu, taký troška akoby strapatý štýl,“ poznamenal Julo Hospodár.

Strapatý look

Zaujímalo nás tiež , na akú príležitosť by nám odporúčal tento účes zvoliť. „Je vhodný na akúkoľvek príležitosť. Môžete ho nosiť do práce, na rande a podľa mňa aj na nejaké slávnostnejšie udalosti. Tým, že tie trendy sú skôr také voľnejšie a také viac strapaté účesy,“ priblížil najnovšie trendy.

Nenáročný postup

Stačí ak budete pri tomto účese postupovať podľa jednoduchých krokov a romantický look si môžete vytvoriť aj v pohodlí domova. „Ideálny základ pre tento účes sú vlnité vlasy. Následne som celé tie vlasy vytupíroval, poriadne zalakoval a pripravil si to na ten účes. Na záver som už len urobil vzadu cop a s tými vlnami, ktoré tam zostali som sa pohral a vzniklo z toho toto,“ dodal s úsmevom.

Inšpirujte sa: Počuli ste už o mokrom účese? Takto sa nosí look, ktorý má poriadne grády!

Rada hairstylistu

V závere nám Julo vysvetlil, že tento účes je vhodný pre rôzne typy žien. „Myslím si, že tento účes je vhodný pre všetky typy žien, pretože je to len na tej fantázii, či tie pramienky necháte popri tej tvári spustené alebo to celé vypnete dozadu. Takže aj podľa typu tváre si to viete prispôsobiť sama,“ prezradil.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus