Presunúť na hlavný obsah

Metalické odtiene si našli svoje zastúpenie aj vo svete krásy: Ako sa nalíčiť v tomto novom štýle?

Krása

V oblasti krásy sa neustále dejú nové trendy a zmeny, ktoré azda ani nestíhate aktualizovať. Jedným z našich obľúbených trendov sa však stala novinka s použitím metalických odleskov, ktorú si zaručene zamilujete aj vy.

Zaobstarajte si do svojej kozmetickej taštičky aj produkty s metalickými odleskami a odtieňmi. Túto sezónu ich totižto zaručene budete potrebovať. V našej „must have“ výbave nájdete rôzne druhy metalických tieňov na oči, strieborné ceruzky, či lesky na pery v tejto metalickej farbe. Nechajte sa unášať novým trendom v oblasti krásy a zaujmite svoje okolie. 

Prečítajte si aj: Decentne odhalený dekolt či sexi podkolienky: 5 módnych tajomstiev, vďaka ktorým sa stanete príťažlivejšie

V znamení striebornej

Táto sezóna sa nesie nielen v trblietavých, ale aj strieborných odleskoch. Tento luxusný odtieň vnímame veľmi moderne a taktiež nadčasovo, keďže ho môžete kombinovať v akomkoľvek období a vždy bude vyzerať nesmierne sexi a štýlovo. Stavte na ceruzku či linku v tomto odlesku a vyčarujte si nimi dokonalý pohľad. 

Zvodné pery

Premýšľali ste niekedy nad tým, ako zvodne môžu vyzerať vaše pery, ak ich nalíčite v metalických odleskoch? Inšpirujte sa lookmi svetových vizážistov priamo z módnych prehliadok a na svoje pery naneste lesk, ktorému neodolá nik. 

Nezameniteľná iskra

Iskra v očiach aj na očiach. Tak nejako by sa dal opísať najnovší trend v oblastsi líčenia, ktorý sme zaznamenali najmä v zákulisiach prestížnych módnych šou. Tieto trblietavé odlesky na očiach v nás vyvolávajú pozitívne pocity a sú priam ideálnym spoločníkom na večierok či spoločenskú party. 

Jemný dotyk 

Jemný typ líčenia určený pre ženy, ktoré preferujú jednoduchosť a prirodzenosť. Aj vy sa môžete tešiť z najnovších trendov v oblasti krásy a dopriať si jemný dotyk metalických farieb a odleskov. Výnimočným produktom pre tento typ líčenia je žiarivý rozjasňovač, ktorý môžete využiť aj namiesto očného tieňa.

Inšpirujte sa: Kontúrovacie paletky, vďaka ktorým dostane vaša tvár tie správne línie: Tieto z nich sú najlepšie

Sexi pohľad

Sexi a zvodný pohľad pomocou metalických tieňov na oči? Všetko je to iba vo vašich rukách! Stavte na dymové líčenie s použitím tých správnych odtieňov a tešte sa z obdivných pohľadov okolia. Nechajte sa inšpirovať konkrétnym typom líčenia a cíťte sa sebavedomo a sexi!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus