Elitné modelky, ktoré vyzerajú v plavkách skrátka božsky: Vieme, čo sa skrýva za ich dokonalou postavou!

Slovenské a české modelky z agentúry Elite, ktoré nás zaujali nielen svojou jedinečnou krásou, ale aj bezchybnými telami. Tieto z nich patria do kategórie modeliek, ktorých postavy sú synonymami pre dokonalosť.

Slovenské modelky, ktoré vyzerajú v plavkách naozaj božsky

Slovenské modelky, ktoré vyzerajú v plavkách naozaj božsky

Zdroj: instagram.com/eripalko, instagram.com/michaelakocianova, instagram.com/adrianacernanova

Úspešné talentované a nesmierne príťažlivé! Presne také sú krásne modelky z agentúry Elite, ktoré sú známe najmä za hranicami Slovenska. Ich božské telá a bezchybné krivky sú dôkazom nielen ich skvelej genetiky, ale aj tvrdej práce. Zaujímalo nás, čomu vďačia za vyšportované postavy a spevnené zadočky a tu je výsledok!

Mohlo by vás zaujímať: Topmodelka Denisa Hromkovičová Dvořáková: Aké typy nádejných modeliek ju vedia zaujať?

Michaela Kocianová

Topmodelka Michaela Kocianová patrí k najúspešnejším slovenským kráskam, ktorých postava je na našom zozname prianí už veľmi dlhý čas. Osí pás, dlhé nohy a spevnená postava však nie sú len výsledkom dobrej genetiky. Michaela je typom modelky, ktorá na svojej postave neustále pracuje a návšteva fitnescentra je u nej na dennom poriadku.

Adriana Čerňanová

Sexi kráska z agentúry Elite Bratislava je naozaj príťažlivou a veľmi ženskou modelkou. Pri pohľade na jej božské telo ju všetci muži obdivujú a ženy ticho závidia. Adriana patrí k modelkám, ktoré na svojej postave tiež neustále pracujú a okrem zdravej stravy sa pravidelne hýbu. V poslednom čase si zamilovala aj dlhé túry, pri ktorých nielen vypne hlavu, ale aj spáli mnoho kalórií. 

Erika Palkovičová

Slovenská modelka Erika Palkovičová je veľkou milovníčkou športu a zdravého životného štýlu. Svoju štíhlu a spevnenú postavu si udržiava najmä prostredníctvom jogy, ktorá sa stala jej každodennou súčasťou. Pri prezeraní jej instagramu zistíte, že Erika je v nej ozajstný profík.

Denisa Hromkovičová Dvořáková

Krásna modelka agentúry Elite je jasným príkladom toho, že ak žena na sebe naozaj tvrdo pracuje, výsledky stoja zato! Denisa má vďaka svojmu manželovi veľmi blízko k pohybu a svoju postavu si udržiava pravidelným cvičením vo fitnescentre či kardio pohybom na korčuliach a bicykli. 

Inšpirujte sa: VIDEO: Na káve s úspešnou modelkou Lindou Nývltovou: Táto kráska vás inšpiruje v mnohých smeroch!

Linda Vojtová

Česká modelka Linda Vojtová sa taktiež môže pochváliť krásnou ženskou postavou. Aj vo svojom veku by však pokojne mohla konkurovať mladším ročníkom. V zábere v plavkách vyzerá ako čerstvá 20-tka a dôvodom je najmä jej vášeň pre beh či spinning.

Staň sa aj ty modelkou alebo modelom. Castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2018 štartujú už zajtra!

Foto:
instagram.com/eripalko, instagram.com/michaelakocianova, instagram.com/adrianacernanova, instagram.com/lindavojtova, instagram.com/denisadvorakova, Elite Model Management
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba