Nohavicové kostýmy ako nový znak ženskosti: Naučte sa ich nosiť a odhaliť svoj sexepíl

Časy, keď sa nohavicové kostýmy považovali za mužskú doménu, sú už dávno preč! V modernej spoločnosti ich začali využívať čoraz častejšie aj ženy, ktoré dokázali, že aj tento pánsky kúsok oblečenia dokáže pôsobiť naozaj sexi.

Štýlové nohavicové kostýmy, ktoré vám dodajú sexepíl

Štýlové nohavicové kostýmy, ktoré vám dodajú sexepíl

Zdroj: Profimedia

Biznis štýl sa nemusí hneď spájať len s kancelárskymi dňami a pracovnými stretnutiami. Tento trend sme sa naučili nosiť aj v bežný deň na prechádzku mestom či dokonca na večerné udalosti. Nohavicový kostým je totižto nadčasovým prvkom a my si ho nevieme vynachváliť. Inšpirujte sa naším výberom a presvedčte sa, že tento štýl vie byť naozaj sexi a ženský.

Mohlo by vás zaujímať: Trendy náušnice, ktoré si nebudete chcieť dať dole: Tieto patria k aktuálnym trendom!

Dokonalá dáma

Naučte sa nosiť kúsky, ktoré z vás urobia dokonalú dámu. Jedným z takých kúskov je aj nohavicový kostým v šedom odtieni so sexi strihom. Ten doplňte luxusnými doplnkami v podobe kvalitných lodičiek, slnečných okuliarov a jemných šperkov.

Hra farieb a strihov

Višňový odtieň a sexi strih kostýmu dokážu urobiť ozajstné divy! Dôkazom toho je aj tento veľmi ženský look, ktorý v nás evokuje ženskosť a neuveriteľný šmrnc. Oversized strih je v tomto prípade tou správnou voľbou a vy sa môžete inšpirovať týmto naozaj bezchybných kompletom tiež.

Zažiarte

Nemusíte voliť žiarivé farby, aby ste si získali pozornosť okolia. Stavte na nadčasovú bielu farbu a upútajte maximálnou jednoduchosťou a minimalizmom. Tento ženský model s rozšírenými nohavicami je spojením elegancie a ženskosti.

Inšpiratívne a sexi

Dokonalá diva, ktorá vie čo jej pristane a vyťaží z toho maximum. Pánsky model nohavicového kostýmu, ktorý vie pôsobiť naozaj jedinečne a žensky zároveň. Stačí ak si k nemu zvolíte lodičky na vysokom podpätku a červený rúž. Tak jednoduché a veľmi pôsobivé!

Inšpirujte sa: Pastelové odtiene na každom rohu: Naučte sa ich nosiť tak, aby ste neskĺzli do gýču

Dôležitý je štýl

Môžete mať na sebe aj najluxusnejší kúsok, ale ak ho nebudete vedieť predať, bude vám to úplne na nič. Odpozerajte si štýly známych módnych ikon a inšpirujte sa ich citom a vkusom pre aktuálne módne trendy. Ak sa ich naučíte nosiť s gráciou, máte vyhrané!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba