Horúce trendy plaviek na letnú sezónu 2018: Zistili sme, čo sa nosí a čo je definitívne out!

Štýlové trendy plaviek na letnú sezónu 2018 sú už aktuálne a my vám s radosťou prinášame tie najlepšie z nich. S horúcimi trendmi však odchádzajú aj tie staré a my vám taktiež ukážeme, ktoré motívy sa túto sezónu už nosiť nebudú.

Trendy v plavkách na letnú sezónu 2018

Trendy v plavkách na letnú sezónu 2018

Zdroj: Profimedia

Každá z nás to dobre pozná! S blížiacim sa letom prichádzajú aj najnovšie trendy plaviek a my sa už nemôžeme dočkať, aký nový model si zaobstaráme do svojej výbavy. V ponuke je množstvo krásnych strihov, farebných kombinácii či modelov od výmyslu sveta. My sme sa dnes zamerali na najhorúcejšie trendy a taktiež kúsky, ktoré z módy definitívne odišli. Nechajte sa prekvapiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Ako nosiť farbu roka 2018? Inšpirujte sa týmito svetovými lookmi a zažiarte

IN

Jednodielne plavky

Jednodielne plavky si stále držia popredné miesto v najnovších módnych trendoch. Leto sa nezaobíde bez tohto ženského strihu plaviek, ktorý tak veľmi pristane plnoštíhlym aj veľmi štíhlym ženám. Skrátka strih, ktorý si môžu dovoliť naozaj všetky dámy, bez ohľadu na postavu či vek.

Pásikavé motívy

Námornícke pásiky sa považujú za akúsi retro vlnu, ktorá sa k nám v priebehu rôznych období neustále vracia. Letná sezóna 2018 bude zaručene patriť tomuto sexi trendu a my sa z toho nesmierne tešíme. V spojení so zaujímavým strihom plaviek či farebnými kombináciami môžete vyzerať naozaj neodolateľne.

Sieťkovaný materiál

Spojenie moderných prvkov a extravagancie prinieslo na trh aj tento plavkový trend, ktorý si obľúbia najmä mladšie ročníky. Sieťkovaný materiál v spojení s prírodnými odtieňmi a dokonalými detailmi pôsobí veľmi nadčasovo a štýlovo. Stavte a odvážnejšie kúsky a buďte kráľovnou pláže.

Inšpirujte sa: Kvetinové šaty a biele tenisky: Okúzľujúca kombinácia, ktorej podľahli známe módne ikony!

OUT

Volány

Volánové strihy plaviek boli moderné minulú sezónu, kedy zažívali svoj veľký úspech. V aktuálnej sezóne si však nenašli svoje miesto a sú považované skôr za out trend. Nápadité strihy, elegantný podtón a výrazné farebné kombinácie tvoria gýčový celok a toto leto si nenájdu svoje uplatnenie.

Ozdobné prvky

Letná sezóna sa nesie v hesle nadčasových kúskov, minimalizmu a jedinečného štýlu. Ozdobné kamienky na plavkách či preplácané strihy však nie sú tým pravým orechovým a preto sa vyhnite týmto modelom, ak sa rozhodnete zakúpiť si nové kúsky do vašej výbavy. Držte sa jednoduchosti a  krásy, ktorá vám pristane najviac.

 

Foto:
Profimedia, F&F, Bepon, H&M, Bershka, Vero Moda Lauren
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba