Presunúť na hlavný obsah

Preneste na terasu nostalgiu a romantiku: S týmito doplnkami hravo vytvoríte ozajstnú oázu pokoja a oddychu

Bývanie

Pomaly vraj prichádzajú teplejšie dni a preto je ideálny čas, vdýchnuť svojej terase nový vibe. Skúste staviť na jemné prvky romantiky a vytvorte miesto, ktoré upokojí myseľ a dovolí vám vypnúť.

Harmonické detaily, ktoré vytvoria magickú atmosféru 

Počas teplejších dní máme tendencie zdržiavať sa viac vonku a užívať si spoločné momenty mimo výletov aj na balkóne alebo terase. Aj z tohto miesta vo svojom domove, si dokážete vytvoriť malú oázu pokoja harmónie, s nádychom prímorskej dovolenky. Stačí vám na to len pár doplnkov. Len ich treba vedieť skombinovať. 

Inšpirujte sa: 7 zmien v interiéri bývania, ktoré vám podľa feng shui pritiahnu do života peniaze

Výbornú službu vám urobia rôzne typy vankúšikov. Kombinujte menšie s väčšími, vzory s jednofarebnými kúskami. Využite rôzne dečky a nezabudnite na sviečky a množstvo kvetov. 

Stavte na prírodné materiály

Čo sa týka materiálov, pri vankúšikoch a dečkách, stavte na tie vzdušnejšie ako bavlna, ľan. To všetko dodá priestoru útulný, no záveň vzdušný vibe. Väčšie solitéry ako nábytky, kreslá, stolíky, vyznejú krásne v drevenej verzii, prípadne pekne ukáže aj prírodný ratan.

Neprehliadnite: Najväčšie chyby pri zariaďovaní kuchyne: Dizajnéri prezradili zlaté pravidlo, bez ohľadu na meniace sa trendy v interiéri

Tento rok budú mimoriadne IN tiež rôzne látkové ležadlá. Skvelé je, že s nimi viete v rámci priestoru pekne variovať. Navyše naozaj takto docielite skutočne ľahko dovolenkový mood aj u seba v domácnosti.