Presunúť na hlavný obsah

7 zmien v interiéri bývania, ktoré vám podľa feng shui pritiahnu do života peniaze

Bývanie

Premeňte váš domov na magnet na peniaze. Podľa feng shui na to stačí pár malých zmien, ktoré môžete urobiť hneď teraz.

1. Vyčistite neporiadok

Zbavenie sa nepotrebných vecí, ktoré doma roky skladujete, vám môže priniesť okamžitú hojnosť. Odstraňovaním starých vecí vytvárate priestor pre niečo nové. 

Čítajte tiež: Farba steny v spálni ovplyvňuje kvalitu vášho spánku: Viete, ktorá je najideálnejšia a čomu sa vyvarovať?

2. Urobte doma drobné opravy

Určite máte doma predmety či časť nábytku, ktorá potrebuje opraviť alebo dať do poriadku a vy to odkladáte stále „na zajtra“. Je čas pustiť sa do malých drobných opráv a zabrániť tak úniku energií. 

3. Vystavte svoje obľúbené predmety s veľkou vibráciou

Obklopovanie sa vecami, ktoré máme radi a ktoré pre nás veľa znamenajú, na nás vplývajú pozitívne a vytvárajú v miestnosti priestor pre náš ďalší rast a skvelé výsledky. 

4. Ukážte v byte viac umenia

Obrazy umelcov či svoje vlastné, alebo fotografie, ktoré dáte zarámovať a obklopíte sa nimi vo vašom interiéri, sú podľa feng shui motorom hojnosti. V takto zariadenom interiéri sa budete cítiť vážene a podporí to tiež vašu kreativitu.

5. Umiestnite rastlinu na pracovný stôl 

Pracovná doska by mala byť čo najčistejšia bez akýchkoľvek nadbytočných vecí. Umiestnenie rastliny však podporuje ducha kreativity a pracovnej morálky a prináša tiež energiu na nové výzvy. 

6. Dodajte bohatú textúru každej miestnosti

Doplnky, ktoré podporujú zmyslové dotyky. Stačí, ak do miestností zakomponujete dekorácie s rôznymi textúrami, ktoré vytvárajú pocit jemnosti, útulnosti a dokonalého splynutie. Koberce, vankúše, prikrývky – s tým všetkým sa môžete pohrať. 

Neprehliadnite: Trend roka 2023 v bývaní, ktorý sa vám bude páčiť: Takto dostanete von všetku negatívnu energiu

7. Vytvorte príležitosť na hromadenie peňazí

Krásny pohár alebo váza či misa, do ktorej si môžete uložiť svoje vzácne predmety a vystaviť na obdiv. Tento rituál evokuje niečo ako prasiatko v spojitosti so šetrením si a podľa feng shui znázorňuje nabitý magnet bohatstva.