Presunúť na hlavný obsah

Rituál omladenia tela: Pomôžte si proti stagnujúcej lymfe na tele a vyjdite z vane ako nový človek

Krása

Vaše telo potrebuje, podobne ako vaša pleť, tú najlepšiu starostlivosť. Doprajte mu rituál omladenia, ktorý si nebudete vedieť vynachváliť.

Suchá pokožka, usadené tuky, spomalený metabolizmus a nahromadená lymfa, ktorá nám robí nerovnosti na pokožke. Vaše telo aj vlasy potrebujú po zime starostlivosť a omladenie. Vďaka nej sa budete cítiť ako nový človek, čo sa ihneď odrazí aj na vašom sebavedomí. 

Čítajte tiež: Najčastejšie chyby, aké robíme pri líčení: Naučte sa make-up profesionálok a uberte si roky

Boj proti stagnujúcej lymfe na tele

Telový kartáč od Biorganica.sk sa používa ako suchý peeling na telo, vďaka ktorému rozprúdite v tele krv, zbavíte sa mdlej farby a celulitídy. Je vyrobený z bukového dreva a zo štetín kaktusu agáve. Pravidelná beauty rutina vás zbaví odumretej kože a prekrvené telo získa ihneď krajšiu farbu a lepší vzhľad.

Rituál omladenia tela

Telový olej Body Amazon Oil od Rahua (Ingredients-store.com) sa ľahko vstrebáva do celého tela a vyživuje ho. Je bohatým zdrojom omega-3 mastných kyselín a antioxidantov.
Vďaka jeho prítomnosti dochádza k omladeniu a okrem toho krásna vôňa dreva palo santo s levanduľou a ľahkým podtónom vanilky zanecháva telo príjemne voňavé. 

Wellness rituál Jasmine & Sun Rose

Beauty produkty z portfólia Molton Brown majú v sebe niečo hreivé, čo vám pripomína domov a wellness rituál. Sprchový gél Molton Brown Jasmine & Sun Rose Bath & Shower Gel je symfóniou opojného jazmínu, hrejivej maliny a bohatého labdanu si podmaní vaše zmysly. 

Vzácne chvíle zmyselnosti

Telový krém J’adore Les Adorables má hydratačnú textúru a je bohatý na jazmínový vosk a extrakt z bavlny, vďaka čomu je pokožka hebká a jemná na dotyk. Kvetinové tóny ponoria telo doslova do kúpeľa vone, ktorú si so sebou nosí ešte počas celého dňa. Luxusný krém na telo je tvorený z viac ako 90% zložiek prírodného pôvodu.

Rehabilitácia pre vlasy

Intenzívny olej Intensive Hair Oil od Sachajuan (Beautysecret.sk) je akousi rehabilitáciou pre vlasy, ktoré sú namáhané fénovaním, žehlením či kulmovaním. Vlasom sa dostáva hydratácia vďaka obsahu arganového a rakytníkového oleja. Aplikujte ho ako bezoplachovú kúru buď do morkých alebo suchých vlasov. Výsledkom je ucelená ochrana a lesk. Ženy s mastnými vlasmi by sa olejom všeobecne mali vyhýbať.

Neprehliadnite: Umývanie vlasov každý deň alebo každý druhý je bežné: Čo sa ale stane, keď si ich neumyjete podľa dermatológov týždeň?

- Najčítanejšie -