Presunúť na hlavný obsah

Pleť, ktorá pôsobí o niekoľko rokov mladšie: Poznáme tajnú receptúru kráľovnej

Krása

Tajomstvo krásnej a rozžiarenej pleti, ktoré dokáže s vaším vzhľadom zázraky. Čo obsahuje tajná receptúra, na ktorú ženy po celom svete nedajú dopustiť?

V snahe hľadať tajnú receptúru mladosti často narazíme na to, že všetko začína na začiatku, teda starostlivosťou a osobitým prístupom k pleti. Čistenie a hydratácia je preto neodmysliteľnou súčasťou, ako sa zbaviť odumretých buniek a dodať pleti vláčnosť, jas. 

Čítajte tiež: Tri spôsoby v rannej rutine, ktorými si môžete obnovovať kolagén v tvári

Pozdvihnite pleť do krásy

Sensai Lift Focus Essence predstavuje okamžitý liftingový a spevňujúci účinok s aplikáciou originálnej masážnej metódy. Esencia, pre ktorú je charakteristický hodváb, pokožku zahalí ako klbko hodvábnych nití a napne ju. Po aplikácii zdvihne kontúry a odhalí absolútne úžasný nový vzhľad. Kľúčom k mladistvému vzhľadu je schopnosť mať širokú škálu výrazov tváre, čo vyžaduje, aby mala pleť kapacitu napnutia a pozdvihnutia. Tight Wrapping Formula kombinuje vysoko priliehavé hydratačné činidlo s rozťažiteľnými polymérmi pre obnovu pružnosti a odolnosti pleti.
„Japonci pristupujú k vede a výskumu krásy a mladosti postupnými krokmi, no s o to väčšími výsledkami. Táto liftingová esencia charakteristickej vône pre Sensai, pracuje s vašou pleťou okamžite a výsledky pocítite už po prvom použití, vaše okolie si ich všimne v nasledujúcih dňoch. Krásna, vypnutá a rozjasnená pleť, akú dosiahnete bez odkázania sa na profesionálov, samy,“ vyskúšali sme na vlastnej koži ešte len pred týždňom.

Hybrid séra a krému vyrovnáva a zlepšuje textúru pleti

Hydratačné sérum Hyper Real Serumizer TM od MAC je hybrid séra a hydratačného krému, ktorý vyrovnáva a zlepšuje textúru pleti, posilňuje kožnú bariéru a zaisťuje dokonale jemný, žiarivý vzhľad. Obsahuje zmes ultra jemných perleťových častičiek, ktoré rozptyľujú svetlo a zvýrazňujú, rozžiaria pleť. 

„Veľmi príjemná textúra už na prvý dotyk. Ľahko sa vstrebe do pleti a preto nemáte pocit nánosu alebo masky, čo je ideálne pre aplikovanie make-upu. Pleť je nielenže perfektne hydratovaná a vláčna, ale aj rozžiarená a jasná," cítili sme po prvom vyskúšaní. 

Hydratačná hmla s receptúrou od kráľovnej

Pleťová voda Queen of Hungary Mist (Beautysecret.sk), ktorá má blahodárne a omladzujúce účinky. Receptúra z kvetu pomarančovníka, ruže a šalvie inšpirovaná vôbec prvým parfémom v Európe 'Queen of Hungary's Water'. Vďaka patentovanému Hydro Mineral Transference™ systému sa do pleti prenášajú minerály a stopové prvky z maďarskej termálnej vody. 
„Beauty produkty Omorovicza používam už dlhšie, ale túto pleťovú hmlu som vyskúšala prvýkrát. Je to perfektný doplnok k pravidelnej beauty rutine s príjemnou vôňou, po ktorej sa budete cítiť ako keby ste práve vyšli zo salónu. Čistí a tonizuje pleť, zároveň cítiť dlhodobú hydratáciu a vláčnosť, vďaka čomu je pleť rozjasnená a ja sebavedomá,“ testovali sme v redakcii.

Neprehliadnite: Po glazed donat sa hlási o slovo blush: Tento trend v manikúre si zamiluje každá žena