Presunúť na hlavný obsah

Vysnívané bývanie ako z katalógu: Prírodný štýl a záhradné lampáše vyčistia hlavu a navodia hlboký spánok

Bývanie

Vytvorte si v interiéri a exteriéri útulný salónik, vďaka ktorému dosiahnete harmóniu tela i duše a pripravíte sa na dokonalý spánok.

Priestor, kde zastal čas. Vytvorte si vo vašom dome či záhrade trvalý priestor s nadčasovým nábytkom, ktorý vďaka prírodným materiálom odolá trendom a skúške času. Útulný salónik v obklopení prírody prispeje k harmónii a  navodí vás na kvalitný hlboký spánok. 

Prečítajte si: Najväčšie chyby pri zariaďovaní kuchyne: Dizajnéri prezradili zlaté pravidlo, bez ohľadu na meniace sa trendy v interiéri

Posteľná bielizeň z certifikovanej bio bavlny

Obliečky Organic Cloud si od Lejaan.sk sú vyrobené z certifikovanej bio bavlny, vďaka čomu si zachovávajú svoju pôvodnú mäkkosť, sú priedušné a majú dlhú životnosť. Vyrábajú sa bez zaťaženia chemickými procesmi a sú teda vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou či pre alergikov. Vaša posteľ bude ako z katalógu a váš spánok v maximálnom komforte.

Hodvábna maska na spanie s aromaterapeutickými účinkami

Levanduľová maska na spanie z čistého vysokokvalitného hodvábu a zamatu s elastickou gumičkou od Holistic Silk (Beautysecret.sk). Aromaterapeutické účinky levandule zmierňujú napätie, stres a bolesti hlavy. Maska vytvorí dokonalú tmu v oblasti očí, pričom na ne nevyvíja tlak a pripraví telo na oddych a hlboký spánok, ktorý je zárukou kvality. Vďaka nemu sa ráno prebudíte vitálny a plní energie.

Ručne vyrobená stmievateľná záhradná LED lampa 

Lampy a lampáše navodia intímnu atmosféru a spolu s vonkajšími kobercami či podlahovými vankúšmi zútulnia priestor. Ručne vyrobená stmievateľná záhradná LED lampa od Westwing.sk je ideálnym doplnkom k vášmu záhradnému nábytku a útulnému salóniku, v ktorom budete môcť zrelaxovať a vypnúť myseľ.

Neprehliadnite: Veci s negatívnou energiou, ktoré by ste doma nemali mať: Prečo sú podľa feng shui magnetom na nešťastie?

Vonné tyčinky White Lotus

Vonné tyčinky pre rovnomerné prevoňanie priestoru s esenciou White Lotus od Zara Home. Explózia citrusových tónov a čajových lístkov ustupuje kvetinovej aure slnkom zaliateho jazmínu a lupienkov mimózy. V pozadí je cítiť pižmo, ktoré evokuje bezprostredný pocit čistoty. 
Hlava: kumkvat, mäta.
Srdce: mimóza, priehľadné kvety.
Základ: čaj, pižmo

Máte radi takýto prírodný štýl v bývaní?

spolu hlasovalo 41 ľudí

Áno
37
Nie
4

- Najčítanejšie -