Presunúť na hlavný obsah

Dizajnérske inšpirácie na letný obed: Stolovanie v prírodnom štýle, s ktorým zanecháte ten najlepší dojem

Bývanie

Obed v letnom dome, na záhrade alebo len tak v prírode. Ak aj vy milujete vychutnávať si jedlo pod holým nebom, inšpirujte sa štýlovým stolovaním, s ktorým zanecháte dojem.

Leto sa pomaly začína a s ním aj posedenia vonku, na ktoré sme sa dlhé mesiace tešili. Tie najdlhšie dni a najteplejšie noci však netrvajú večne a preto si ich poďme spolu užiť hneď od začiatku teplých dní. Prinášame vám štýlové inšpirácie na stolovanie pod holým nebom, ktoré môžete využiť na príjemný letný obed alebo večeru s priateľmi či rodinou. 

Inšpirujte sa: Trend roka 2023 v bývaní, ktorý sa vám bude páčiť: Takto dostanete von všetku negatívnu energiu

Zamerajte sa na najkrajší výhľad, v jednoduchosti je krása

Trendom posledných sezón je okrúhly stôl v intímnej atmosfére s tým najkrajším výhľadom na oblohu alebo prírodu. Stačí vám k tomu obrus a jednoduché drevené riady. Atmosféru dodajú aj džbány z varného skla, ktoré sme aktuálne objavili v Zara Home, k tomu len maličký kvietok vo váze a romantika je na svete. Tie najkrajšie veci sa skrývajú v jednoduchosti. 

Praný ľan, príroda a vidiecky vzhľad

Praný ľan, neošetrené drevo a veľa veľa vankúšikov. To všetko v prírodných tónoch s aranžovaním, aké vytvorili dizajnéri z Westwing. Lúčne kvety celé toto krásne stolovanie ešte viac podčiarknu. Dlhý stôl v tomto duchu je veľmi obľúbený a pritom na dekor stačí opäť tak málo. Nikdy nezabúdajte na pohodlie hostí, musia sa cítiť príjemne. 

Sklenené vázy a kvety nesmú na stole chýbať

Ako sme spomínali, kvety urobia naozaj veľa. Trendy ukazujú, že farebne ladené sklenené riady a vázy aj naďalej pretrvávajú. Táto krásna váza je z dielne H&M Home.  Rozohrávajú hru so svetlom a tieňmi, ktoré v kombinácii s kvetmi, ich vôňou a pestrosťou vytvárajú nezabudnuteľné chvíle, kedy človek spomalí a vychutnáva si prítomný okamih. 

Neprehliadnite: Najväčšie chyby pri zariaďovaní kuchyne: Dizajnéri prezradili zlaté pravidlo, bez ohľadu na meniace sa trendy v interiéri

- Najčítanejšie -