Presunúť na hlavný obsah

Camping ako novodobý hit leta 2022: Zariaďte si štýlovú obývačku priamo vonku s výhľadom na západ slnka

Bývanie

Ak chcete prežiť nezabudnuteľnú dovolenku, vytvorte si ju podľa svojich predstáv a inšpirujte sa pri tom naším výberom dekorácií a doplnkov.

Óda na svet vonku. Tak možno nazvať najnovšie trendy, ktoré hovoria jasnou rečou – trávte čas vonku v obklopení prírody, avšak nezabúdajte na estetiku. Kto povedal, že si počas kempovania nemôžete zariadiť priestor štýlovo a lacno. Máme pre vás skvelé tipy, ako vykúzliť priestor, ktorý vám bude navždy pripomínať tieto radostné a bezstarostné chvíle, či už sa rozhodnete pre romantiku, rodinnú dovolenku alebo babskú jazdu!

Inšpirujte sa: Earthy Boho štýl: Tento typ bývania bude z roka na rok vyhľadávanejší, ľudia chcú žiť v prírode

Na cestu karavanom v obklopení prírody

Skladacia stolička z agátového dreva s operadlom z tkanej bavlny od H&M Home je ideálnym spoločníkom na letné dni, nech už sa nachádzate vonku na záhrade, terase alebo ste sa rozhodli pre cestu karavanom. Zážitkové dni, kedy sa môžete rozložiť hocikde na svete a vychutnať si prítomné okamihy uprostred prírody sú na nezaplatenie. Toto leto patrí všetkým dobrodruhom i milovníkom prírody.

Návrat do minulosti po stopách predkov

Hlinený džbán s úzkym hrdlom a malým držadlom z dielne ZARA Home predstavuje jednu z najmodernejších dekorácií súčasnosti. Návrat do minulosti, po stopách svojich predkov a utužovanie rodinných vzťahov. To všetko nás naučila izolácia a tomu podľahli aj trendy v oblasti interiéru a exteriéru

Štýlová lampa v boho štýle 

Lampa zo Sinsay HOME je skvelým doplnkom na schody, na stôl či len tak do priestoru. K zemitým prírodným materiálom je ako stvorená a vytvára dokonalú súhru. Ak chcete vniesť do priestoru trochu boho štýlu, rozhodne po nej siahnite. Za pár eur dokážete vytvoriť priestor ako z katalógu. 

Svetelná girlanda vyčaruje kúzelnú atmosféru 

Nech ste kdekoľvek, svetelná reťaz žiaroviek dokáže z akéhokoľvek miesta vykúzliť niečo výnimočné. Jednoducho, svetielka, svetielka, svetielka. Sveteľná reťaz s peknými okrúhlymi žiarovkami od Cellbes.sk svieti jemným bielym teplým svetlom.

Mohlo by sa vám páčiť: Najväčší trend tohto leta, ktorý kúpite za pár eur: Záhradné svetielka dokážu s exteriérom zázraky!