Presunúť na hlavný obsah

Earthy Boho štýl: Tento typ bývania bude z roka na rok vyhľadávanejší, ľudia chcú žiť v prírode

Bývanie

Veľké okná a domy priamo v lese alebo v obklopení prírody. Nový štýl bývania je svojou estetikou doslova balzámom na dušu.

Úplne nový, doteraz nepoznaný prístup k boho štýlu inšpirovaný štýlom moderného svetobežníka. Spája retro vplyvy (napr. viedenský výplet) s umelecko-remeselnými prvkami (napr. jedinečná závesná lampa). 

Či už ste sa rozhodli zmeniť vaše doterajšie interiérové priestory alebo ste sa presťahovali do nového, trend budúcnosti je jasný – byť čo najbližšie k prírode. Zeleň má na našu psychiku priaznivý vplyv a čerstvý vzduch rovnako. Vytvorte si doma oázu úniku pred svetom a buďťe v obklopení prírody, z ktorej všetci pochádzame a sme jej súčasťou ako celok.

Mohlo by vás zaujímať: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

Earthy Boho štýl bývania

Farebná paleta Earthy Boho je plná prírodných farieb zmiešaných s odtieňmi čiernej - všetko zamerané na materiály, ktoré sú príjemné na dotyk: textúrované tkaniny, kov, ratan, juta. Etnické vzory, zemité farby a prírodné materiály spolu vytvárajú neobyčajne sa doplňujúci celok.

Láska k remeselnej zručnosti

Ručne fúkané sklo a nepravidelný dizajn, z ktorého každý predstavuje jedinečný kúsok. Láska k remeselným zručnostiam je cenená už roky a nemala by sa z našich životov vytrácať. Znalosti a vlastné receptúry sa predávajú z generácie na generáciu.

Stanovanie pod holým nebom u vás doma

Dánska značka Nordisk, ktorá bola založená už v roku 1901 pod názvom Northern Feather, je v outdoorovom sektore známa svojimi inovatívnymi a modernými produktmi. Jedným z nich je aj tento unikátny stan v kompaktnom dizajne, v ktorom môžete stráviť letné dni a večery pod holým nebom priamo u vás na záhrade. 

Inšpirujte sa: Dominika Navara Cibulková ukázala svoju chatu. Honosný domček pôsobí ako z katalógu

Ľanové obliečky ako cesta k lepšiemu spánku

Ľanové obliečky šetrné k prírode sú neoddeliteľnou súčasťou spálne. Neutrálny odtieň v duchu prírody zabezpečí ničím nerušený spánok a relax. Posteľ je miesto, kde trávime najviac času, mala by byť akousi oázou znovunačerpania síl a dokonalej regenerácie.