Presunúť na hlavný obsah

Bývanie pri západe slnka: Zlatá hodinka na vašej terase a záhrade, ktorú pomocou dekorácií premeníte na dovolenku

Bývanie

Užite si ten najkrajší západ slnka priamo na vašej terase či balkóne. Vďaka jednoduchým dekoráciám premeníte aj obyčajný priestor na dovolenku.

Čas strávený vonku sme sa naučili milovať a táto túžba z nás nevymizne ani po uvoľnení lockdownu. Čerstvý vzduch, vôňa dreva a grilovania či pohostenia priateľov, rodiny a blízkych sa pre nás stáva najväčším luxusom. 

Spríjemnite si tieto chvíle a pomocou jednoduchých nakúpených doplnkov premeňte tento vonkajší priestor na dovolenku snov pri tom najkrajšom západe slnka. Užiť si tzv. „golden hour“, alebo zlatú hodinku je doslova balzám na dušu a psychohygienu.

Mohlo by vás zaujímať: Trendy v bývaní na rok 2021: Načerpajte inšpiráciu ešte pred zariaďovaním a prerábaním vášho príbytku

Pobyt na vzduchu a závesný kôš na ovocie

Závesný kôš z kovového drôtu s dvoma poschodiami spojenými retiazkami s háčikom navrchu je ideálnym doplnkom pre vašu garden party alebo celkové spojenie s prírodou. Za posledný čas sme si zvykli tráviť čas vonku natoľko, že sa nám to stalo prirodzeným. Pobyt vonku je tak naďalej oslavou života a dobré jedlo na štýlových dekoráciách k tomu neodmysliteľne patria.

Nepravidelná kameninová súprava riadov

Návrat k tradíciám, remeslu a dedičstvu. Tak možno nazvať aktuálny trend, ktorý sa nesie viacerými odvetviami. Poctivá remeselná práca si zaslúži obdiv a uznanie. Nepravidelnosť tvarov riadov vnáša do stolovania na ľanovom obruse novú atmosféru. Nebojte sa kombinovať aj dva príbuzné štýly

Blízkosť rodiny a priateľov sa stalo novým luxusom

Ľanový obrus je novodobým trendom v dekorovaní kuchyne, ktorý nesmie chýbať na žiadnom stole. Aj keď má prírodný charakter, v zápätí so sebou nesie istú stopu slávnosti. Nie však okázalej, ale prirodzenej pre našich predkov. Teplo domova a blízkosť rodiny či priateľov sa za posledný čas stalo akýmsi novým luxusom. Myslite na to pri stolovaní.

Retro Artsy čerpá z najlepších prvkov 60. rokov

Kolekcia Retro Artsy by Westwing, ktorá je zmesou retro štýlu a umeleckých prvkov, nás zavedie do sveta vyspelého dizajnu, ale so zábavným a zaujímavým nádychom. Čerpá zo všetkých najlepších prvkov interiérového dizajnu 60. rokov a pomocné stolíky v tomto neutrálnom prevedení môžete zakomponovať kdekoľvek v priestore, ešte pred vstupom na terasu. Nezabudnite na štýlovú vázu a kvety - oranžovo ružové odtiene sú must-have.

Dovolenka doma

Aj keď veľa z nás sa už nevie dočkať, kým vycestuje do svojej obľúbenej dovolenkovej destinácie, pandémia v nás vzbudila väčšiu zásluhu a vášeň pre svoju domácnosť, vrátane terasy či záhrady, ale aj balkóna či lodžie. Zariadenie exteriéru v štýle dovolenka doma sa s pomocou dreva a pruhovanej látky stáva čoraz viac obľúbenejšie.

Inšpirujte sa: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe