Presunúť na hlavný obsah

Váza ako doplnok do vášho interiéru. Nechajte sa unášať aranžovaním priamo od profesionálov

Bývanie

Nič nevyčaruje žene úsmev na tvári tak ako kvety. Váza ako doplnok do interiéru je preto na mieste a dodá energiu do bývania mávnutím prútika.

Na vašom stole alebo skrinke by sa rozhodne mal rozprestierať kúsok kvetov. Kvety vnášajú do interiéru nezameniteľnú atmosféru a spojenie s prírodou, a to v akomkoľvek ročnom období. Súznenie, ktoré harmonizujú s dušou pomáha cítiť sa doma ako na tom najkrajšom mieste na svete. 

Vybrali sme pre vás tie najkrajšie interiérové tipy zo súčasných dostupných kolekcií, ktoré majú jedno spoločné – doplnok vázu. 

Už to nie je len o jednej sklenenej váze. Dizajnéri využívajú tie najrôznejšie materiály a línie k dosiahnutiu jedinečného vzhľadu a symbiózy. Nechajte sa unášať aranžovaním priamo od profesionálnych bytových dizajnérov, ktorí s ľahkosťou vykúzlia aj z obyčajného rohu v domácnosti oázu pokoja. 

Inšpirujte sa: Trendy v bývaní na rok 2021: Načerpajte inšpiráciu ešte pred zariaďovaním a prerábaním vášho príbytku

Kvalitné kvety sú základ

Najkrajšie kvety nájdete v Ateliéri Papaver, ktorý dýcha jedinečnou atmosférou a láskou. Nájdete tu kvety a ich najmodernejšie aranžovania podľa instagramových trendov. Ak hľadáte niečo výnimočné a pritom prirodzene krásne, ste na správnom mieste. Objednať si ich môžete aj online a podporíte tak domáci trh. 

Váza s lešteným skleneným efektom

Sklenené vázy najrôznejšieho dizajnu sú v hre nastálo, čo sa však mení je farba skla. Už to nie je len transparentné číre sklo, ale aj obdoby farieb. Pastelové tóny vytvárajú s drevom príjemnú súhru a lúčne kvety v ňom naplno nechajú vyniknúť svoju krásu. Záblesky slnečných lúčov, ktoré sa lámu  zabezpečia tú najkrajšiu atmosféru pri zapadajúcom slnku. 

Terakotová váza

Béžová terakotová váza je ideálna pre umiestnenie jednej hortenzie. Elegantná trvalka nechala ožiť svoj starodávny šarm a v interiéroch sa objavuje čoraz viac. Konkuruje pivonkám a svojou súhrou farieb vzbudzuje dojem, akoby ste snívali.

Veľká keramická váza

Veľká asymetrická váza z glazovanej keramiky je vhodná pre všetky duše minimalistov. Zemité a neutrálne tóny vytvoria aj počas chladnejších dní pocit súznenia s prírodou a nenechajú vás chladným. Na aranžovanie môžete použiť suchú trávu. Odtiene tón v tóne sú príjemné a oku lahodiace.

Mohlo by vás zaujímať: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe