Presunúť na hlavný obsah

Interiérové tipy ako zakomponovať do vášho bývania kvety: Dekorovanie nikdy nebolo také jednoduché

Bývanie

Dekorovanie vášho interiéru kvetmi je doslova radosť. Poradíme vám niekoľko štýlov, ako sa obklopiť kvetmi a zeleňou vo vašom príbytku. Cítite už vo vzduchu jar tak, ako my?

Kvetinové zákutia premenia váš domov na oázu pokoja a úniku pred okolitým svetom. Dostaňte kúsok prírody do vášho interiéru, aj keď je ešte zima, zimné kvety sú ideálnou alternatívou, kým príde jar. 

Inšpirujte sa: Krásna novinárka vymenila Paríž za vilu z 19. storočia: Obchádza farmárske trhy a varí jedlá svojho života

Jedálenský stôl ako symbol rodinného kruhu

V jednoduchosti je krása a v interiéroch čoraz viac cítiť návrat k drevu a k tradíciám. Zabudnite na dekorovanie v zmysle všetkého veľa. Lúčne kvety vám úplne postačia. Všimnite si detail v podobe nerovnomerne usporiadaných kvetov. 

Kvetinová oáza  v spálni

Veľký kvetináč vedľa postele a kvetinová posteľná bielizeň z bavlneného materiálu. Mimochodom, práve otázka materiálov a celkovo udržateľnosti je úzko spätá s trendmi ako takými, a to nielen v móde, ale aj v interiéri. 

Dekorácia a príchod jari na stole v prírodnom štýle

Stolovanie, prírodný ľanový obrus a minimalistické kvety. Čím drobnejšie, tým lepšie. Nostalgická romantika pri východe a západe slnka symbolizuje čoraz viac predlžujúce sa dni. 

Oddychový kútik na čítanie

Pohodlné kreslo v obklopení oázy. Kvetinové zákutie vo vašom interiéri, v ktorom nájdete čas sami pre seba. Perfektný kútik na čítanie, počúvanie hudby a meditovanie. Doprajte si denne 40 minút sami so sebou a bez výčitiek. Tento návyk vám zmení život.

Dekorovanie poličiek a komody kvetmi v kovových kvetináčoch

Mramorové a kovové kvetináče ponúkajú miesto pre vaše zimné kvety. Kontrast materiálov a zelene vnáša do minimalistického dizajnu bývania energiu a život. 

Mohlo by vás zaujímať: Kvetiareň si vás získa na prvý pohľad: Dve mladé baby priniesli na Slovensko úplne nový koncept, je skutočne jedinečný

Máte radi kvety v interiéri?

spolu hlasovalo 205 ľudí

Áno
202
Nie
3

- Najčítanejšie -