Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Osviežte svoj interiér štýlovou jarnou kyticou: Pomocou tejto techniky to hravo zvládnete ako profesionálka

Bývanie

Milujete kvetinové aranžmány, no doteraz ste si žiaden neurobili sama? Je čas to napraviť. Nie je nič krajšie, ako keď váš interiér zdobí vlastnoručne urobená kytica.

Kvety sú naozaj čarovné. Dokážu prežiariť interiér, či dokonca zlepšiť náladu. A ak svoj domov skrášlite navyše vlastnoručne uviazanou kytičkou, bude to mať ešte lepší efekt. Verte nám. A nie, nemusíte sa báť, nie je na tom nič zložité. Šikovná floristka z Ateliéru Papaver, Katka Kotasová, nám ukázala ako to hravo zvládnuť. Ak si teda chcete takýto malý závan jari vytvoriť aj doma, sledujte ako na to!

Mohlo by vás zaujímať: Váza ako skvelý bytový doplnok: Obľúbený dekor rozžiari byt, myslite však na to, aké kvety sa k nej hodia

FEMINITY TV:  Sledujte ako si kyticu dokážete hravo uviazať aj doma

Na bežnú kyticu budete potrebovať kvety a trošku zelene. Zvoľte si hneď na začiatku, čo bude základ kytice a jej dominantný prvok. Potom už len podľa nálady, farebnosti a sezónnosti vyčarujte svoje malé dielo. Svieža jarná kytica, skvele dotvorí atmosféru vašej obývačky, či jedálne. Kyticu stačí zviazať špagátikom a dodáte jej punc retra. Tak čo, idete na to?

Prečítajte si tiež: Super doplnky do skrine, ktoré vám zabezpečia poriadok: Udržiavajte svoj šatník uprataný a štýlový zároveň

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe