Presunúť na hlavný obsah

Super doplnky do skrine, ktoré vám zabezpečia poriadok: Udržiavajte svoj šatník uprataný a štýlový zároveň

Bývanie

Tak ako oči sú cestou do našej duše, ženský šatník je miestom, ktoré najviac prezradí o vašej povahe. Jeho poriadok by preto nemal byť iba tajným prianím. S našimi radami viete toto miesto premeniť na ideál poriadku a štýlu.

Vystavte svoje obľúbené kúsky

Prianím mnohých žien je mať svoj vlastný šatník, do ktorého budete môcť vkráčať a cítiť sa ako filmová hrdinka Carrie Bradshaw. Ak si však tento sen neviete splniť vo svojom byte či dome, môžete použiť efektné vešiaky, na ktoré zavesíte výber svojho najobľúbenejšieho oblečenia. Tak máte ráno vyriešenú dilemu, čo si obliecť.

Mohlo by vás zaujímať: Najpohodlnejšie deky, ktoré túto sezónu potrebujete: Útulnosť a teplo je ich druhým menom

Buďte aj tu EKO

Ak sa snažíte chrániť prírodu v každej z oblastí svojho života, preneste si túto svoju pozitívnu vlastnosť aj do vášho bývania. Šatník môžete dekorovať práve v prírodnom štýle, ani sa nenazdáte a aj z papiera sa stane kúsok, ktorý si hneď obľúbite. 

Stavte na netradičné doplnky

Svojmu oblečeniu preukazujte lásku. Kupujete si ho predsa preto, aby ste ho mohli nosiť a cítiť sa v ňom ako bohyňa. Šaty zavesené na jemných saténových ramienkach ukážu v každom šatníku a vám sa nič nepokrčí ani neroztrhá. 

Ak nemáte čas, riešte to takto

Veľkým zlým zlozvykom, ktorý sa drží mnohých z nás, je práve nechuť upratovať po sebe svoje oblečenie, keď si ho večer vyzlečiete. Ste vyčerpaní, nemáte náladu a samozrejme chcete sa venovať iným, zábavnejším aktivitám. Svoj neporiadok však ľahko poskladáte do veľkého koša, ktorý ráno preberiete a všetko povešiate.

Prečítajte si tiež: Jemné koberce pod vaše nohy: Zima nemá šancu, zútulnite svoj domov rýchlo a jednoducho týmto jedným kúskom

Malé, menšie, najmenšie

Užitočné sú práve odkladacie krabičky, ktoré vedia skryť šperky, hodinky ale aj opasky či slnečné okuliare. Nestane sa vám tak, že by sa vám tieto malé kúsky túlali po šatníku a jeho neporiadok zredukujete na minimum. 

- Najčítanejšie -