Presunúť na hlavný obsah

Módna influencerka Chiara Ferragni ukázala dychberúci šatník: Je vo veľkosti malého butiku

Bývanie

Chiara Ferragni je 31-ročná podnikateľka, ktorá sa venuje módnemu biznisu. V roku 2017 ju Forbes menoval najsilnejšou fashion influencerkou a aj preto s ňou spolupracuje množstvo módnych a beauty značiek.

Úspešná Talianka si začala písať svoj blog The Blond Salad v roku 2009. O dva roky na to ju magazín New York označil za najväčšiu priekopníčku a hviezdu street styleu. Dnes žije striedavo medzi Milánom a Los Angeles so svojím manželom, raperom Fedezom a synom Leanom.

Prečítajte si: Bytová dizajnérka Simona Šándorová: Prezradí vám kľúč k nadčasovému interiéru i jesenné trendy

Šatník vo veľkosti malého butiku

Pri nedávnej spolupráci s dizajnovou značkou Westwing, ktorá predáva nábytok a doplnky do domácnosti, ukázala aj svoj dychberúci šatník v milánskom apartmáne. Prevládajú v ňom ženské pastelové farby ako staroružová či mentolová. Stoly sú v kombinácii skla a zlatého kovu, ktorý sa odráža aj na opierkach pohodlných kresiel i poličiek.

Atmosféru vyčarujú ženské doplnky

Aby nebol šatník iba miestom na odkladanie oblečenia, dôležitú úlohu zohrávajú správne doplnky. Vďaka ním môžete vyčarovať atmosféru luxusného butiku a pri vyberaní šiat sa budete cítiť ako v módnom editoriáli. Kvety, ozdobné zrkadlá, obrazy či časopisy by nemali chýbať. Užitočné sú aj štýlové taburety, ktoré možno použiť pri vyberaní vecí z vrchných políc. Flakóny parfumov si vystavte niekde na viditeľné miesto, plnia takisto ozdobnú funkciu. 

Mohlo by vás zaujímať: Poznáme trendy v bývaní na jeseň 2018: Ponorte sa do mäkkých materiálov a výrazných farieb

Chanelky má z každej farby

Prednedávnom uverejnila na sociálnych sieťach prehliadku jej šatníka a musíme povedať, že sa je na čo pozerať. Chiara ukázala nespočetné množstvo oblečenia a doplnkov. To má rozdelené podľa druhu, farieb a ročných období, aby sa v ich spleti nestratila. Väčšinou ide o dizajnérske kúsky, ale nájdu sa aj vintage z druhej ruky. Ikonických kabeliek od Chanela má azda z každej farby. Pozrite sa, ako to v jej kráľovstve vyzerá.

- Najčítanejšie -