Presunúť na hlavný obsah

Čierny rolák ako klasika, ktorú musíte mať vo svojom šatníku: Ochráni krk a je nadčasový

Móda

Čierna nie je vôbec nudná farba. Je to štýlová ikona, ktorá nikdy nevychádza z módy. V súčasnej sezóne sa má šancu stať znova vašou najobľúbenejšou farbou, stačí ak jej budete venovať pozornosť aj na rolákoch.

Ženský rolák je kontroverzný kúsok, ktorý nie každá z nás s láskou nosí. Môže byť hrubší, ale aj jemný a dokonale obopne ženský krk a dodá mu na príťažlivosti. Počas týchto chladnejších dní ho skúšajte začleniť medzi svoje obľúbené kúsky. Prinášame vám outfity s inšpiráciou, ako ho nosiť.

Prečítajte si tiež: Noste biele topánky v rôznych prevedeniach: Skvelo sa hodia k takýmto jesenným outfitom

Nie je nad celočierny outfit

Každej ženy, bez rozdielu veku či farby vlasov, pristane čierna farba. Outfit zameraný do týchto tónov nemusí byť vôbec pochmúrny, stačí ak ho doladíte farebnejšou kabelkou. Rolák však pri takejto monochromatickosti vynikať. Je jedinečným kúskom, ktorý hneď zaujme každého pozorného módneho sledovateľa. Doplňte ho do celočierneho outfitu a hneď bude vítaným osviežením.

Vrstvenie naše každodenné

Počas dní, keď je ráno ešte chladno, ale deň skrášľujú slnečné lúče, nie je nič praktickejšie ako vrstvy. Oblečenie môžete kopiť na seba a postupne, keď bude ručička na teplomery stúpať, zhadzovať vrstvy. Rolák sa v tomto prípade skvelo vyníma ako podkladová báza a základný nosný kúsok outfitu. Na ňom môžete postaviť dynamiku celého looku a zahaliť tak pritom aj krk. Ani pri čiernej variante sa nebojte dodatočný farieb

Bude vám v ňom teplo

Čierna sa naozaj hodí k čomukoľvek. Je to však aj praktickosť, čo robí z roláka číslo jedna súčasných kolekcií. Siahať vám môže až po bradu a zabezpečovať tak teplo a pohodlie počas celého dňa. Ľahko si naň prehodíte iba budnu, najlepšie prešívanú či členenú. Pri takej sa bude čierna farba iba skvieť.

Ako pravá dáma

Look hviezdy vám zabezpečí práve kúsok, ktorému je venovaná táto dnešná sláva. Rolák má potenciál doplnku, ktorý je nadčasový a preto sa ľahko kombinuje práve s kúskami, ktoré sú tiež jemne elegantné. Pri baloňáku poslúži ako jemný šál, vykúkať takto môže aj z iného typu kabátu a vám tak dodávať na pohodlí.

Mohlo by vás zaujímať: Zamatová inšpirácia: Kombinujte tieto kúsky a užite si teplo tohto príjemného materiálu

Klasika, ktorá nikdy nezostarne

Rolák s modrými riflami? Aké zaužívané a predsa také svieže a moderné. Veľa žien sa vyhýba práve tejto kombinácii, pretože na nich rolák pôsobí starodávno. Opak je však pravdou. Kúsok z jemnej vlny si zamilujete a budete sa k nemu spätne vracať aj počas rokov. V modrou riflovinou tvoria duo, v ktorom budete vždy považovaná za hviezdu. 

Čierna doplnená farbou

Rolák v tlmenej farbe sa veľmi hodí aj k zhodným nohaviciam. Vytvoria tak síce jednoduchý, ale vždy štýlový look, ktorý vás zoštíhli a predĺži vám postavu. Počas chladnejšieho dňa ho doplňte iba vzorovaným kabátom či bundičkou. Vytvoríte tak dokonalosť, ktorú móda tak miluje. 

- Najčítanejšie -