Presunúť na hlavný obsah

Jeden jediný žiarivý kúsok vám vytvorí dokonalý jesenný imidž: Nepodceňujte výber materiálu, a to z tohto dôvodu

Móda

Pleteniny vo výrazných farbách striedajú zemité odtiene a vytláčajú tak čiernu. Keď zistíte, z akých materiálov sú vyrobené pulóvre z novej kolekcie Lindex Knits 2018, zamilujete si ich ešte viac.

 

Jesenná klasická paleta farieb je túto sezónu vylepšená o žiarivé farebné kúsky, predovšetkým ich môžete vidieť na pleteninách a rolákoch z kolekcie Lindex Knits 2018. Jeden výrazný sveter by nemal preto chýbať vo vašom jesennom šatníku. Nosí sa výrazný model zakomponovaný do dennodenného outfitu. 

Inšpirované street stylom a životom influencerov

Švédska značka Lindex prichádza hneď s niekoľkými štýlmi, pri ktorých dizajnéri čerpali inšpiráciu z každodenného života influencerov po celom svete. Keď však zistíte, z čoho sú svetre a pleteniny vyrobené, vytvoríte si k nim ešte silnejšie puto. Výnimočnosť farieb s každodenným životom ich nositeliek už nie je len o móde, ale o celkovom životnom štýle a postoji, ktorý zaujmete.

Mení sa myslenie ľudí, ktorí túžia po dlhodobej životnosti

Teší nás, že časy, keď sa plytvalo, pomaly, ale isto odchádzajú. Lindex dlhodobo prispieva k udržateľnosti módy, svedčí o tom aj výber materiálov pulóvrov a pletenín na tohtoročnú jeseň. Nositeľkám ponúka dokonalý komfort a to vďaka prémiovým materiálom ako: vlna Merino, vlna Alpaka a kašmír. Tieto kvalitné materiály oceníte ihneď, ako sa zababušíte do jedného z nich. Možnosť dlhodobého nosenia je veľkou výhodou a tento trend si tak môžete preniesť aj do ďalších sezón, nikdy totiž nevyjde z módy. 

Farebná paleta pletenín a doplnkov z novej kolekcie švédskej značky Lindex Knits 2018

Rolák jako jeden z kľúčových trendov sezóny

Kedysi zatracovaný, dnes jeden z najhlavnejších trendov sezóny. Fuchsiová v oversize prevedení a v kombnácii so sukňou vytvára perfektné spojenie. Nenútený štýl, ktorý môžete nosiť na niekoľko spôsobov. Nechajte jeden kúsok na sebe poriadne vyniknúť, v oblasti tváre vás to rozžiari, verte nám. 

Oversize vlnené šály tón v tóne

Vlnené šály si môžete zadovážiť tón v tóne a efekt je zaručený. Musíme vyzdvihnúť kvalitu materiálu, vlna patrí medzi najhrejivejšie v tomto období. Ak šál zladíte s pulóvrom, získate jedinečný štýl, ktorý odráža to, že si idete vlastnou cestou. Buďte nezávislá a svojská!

Baret pre ženy, ktoré sa chcú cítiť výnimočne

Kašmírové čapice dotvárajú celok kolekcie Lindex Knits 2018 a nemôže chýbať ani obľúbená baretka. Ak si netrúfate na žiarivé farby, skúste byť otvorení aspoň tomuto ťaviemu odtieňu. Mimochodom, s farebnými pleteninami sa skvelo dopĺňa, môžete doma experimentovať a uvidíte, že objavíte niečo nové.

Prehľad všetkých pletenín a svetrov z najnovšej kolekcie Lindex Knits 2018 si môžete pozrieť na www.lindex.com.

Máte radi v jesennom šatníku farebné kúsky ako sú tieto?

spolu hlasovalo 89 ľudí

Áno
78
Nie
6

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus