Presunúť na hlavný obsah

Zamatová inšpirácia: Kombinujte tieto kúsky a užite si teplo tohto príjemného materiálu

Móda

Zamat má štruktúru, je príjemne jemný a zohreje vás aj počas chladnejších dní. Vyskúšajte skrytý potenciál tohto úžasného materiálu.

Zamatové kúsky sa do módnych kolekcií vracajú každú jeseň. Niekedy vo veľkom, inokedy iba na akcentoch doplnkov. Vždy sú však výrazne a plné zaujímavého kontrastu. Môžete ich kombinovať, vrstviť a vždy byť za totálnu divu. 

Prečítajte si tiež: Noste biele topánky v rôznych prevedeniach: Skvelo sa hodia k takýmto jesenným outfitom

Komplety v štýle ženského kostýmu 

Čo sa stane keď spojíte dva módne trendy? Vznikne jeden a ešte väčší! Takým môže byť práve ženských kostým v populárnom zamatovom prevedení. Štýlové nohavice sa hodia naozaj na každú postavu, pretože ju pekne obopnú a dodajú jej nezameniteľný tvar. Inak tomu nie je ani v prípade saka.

Kombinované materiály

Zamat ukáže svoju štruktúru v pravom svetle, ak je doladená ešte iným materiálom. Takto má možnosť zažiariť v plnosti. Kombinujte ho s jemnými kúskami, utkanými ako z pavučinky. Takýto kontrast zaujme a bude pôsobiť netradične.

 

Vrstvy, vrstvičky

Vrstvenie so zamatom nebolo nikdy ľahšie. Chladnejšie dni si žiadajú práve túto taktiku odievania, osvojte si ju preto aj vy. Zamatové šaty sú výrazný kúsok, ktorý vie doplniť kožušina, jemný satén, ale aj tvíd. Stanú sa tak vašim obľúbeným kúskom, pretože ich kombinovateľnosti sa medze nekladú.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto módne štýly sú na jeseň IN: Nahraďte svoje staré veci v šatníku, ktoré sú OUT a vylepšite tak svoj vkus

Najžiarivejšia farba zo všetkých

Čisté zlato si na seba môžete teraz aj obliecť. Zamatové kúsky v takejto farbe budú hádzať jemné odlesky, vďaka ktorým sa skvelo hodia k akémukoľvek typu pleti, pretože ju vždy podtrhnú. Takýto unikátny kúsok dopĺňajte iba čiernou, nechcete ho predsa pochovať inými farbami. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus