Presunúť na hlavný obsah

Hra so šírkou vášho drieku: Štýlové jesenné opasky zvýraznia váš pás a dodajú vám jedinečný štýl

Móda

Ak je niekedy oblečenie nudné, rýchle zmeny dôkazu urobiť práve doplnky. Opasky sú malým must have, ktorý ľahko premení proporcie vášho tela a ukáže vás dokonalý driek.

Výrazná farba s bielou 

Práve na bielej sa bude vynímať akákoľvek výraznejšia farba, ktorá dokáže s outfitmi urobiť divy. Outfit prirodzene rozbije a tak predelí vaše telo na dve polovice. Budete pôsobiť chudšie a naozaj štýlovo. 

Prečítajte si tiež: Saddle bag spôsobila revolúciu: Ikonická kabelka zo seriálu Sex v meste je jedným z najžiadanejších trendov

Na dlhé šaty je žiadaný 

Opaskom môžete pohodlnne zviazať práve svoje obľúbené šaty. Ak sú rozviate a širšie, ľahko ich pomocou tohto doplnku premeníte na úplne iný, úzky kúsok. 

Postavte ho na piedestál 

Opasok vie krásne podtrhnúť ženskosť. Prirodzene obopne vaše kosti a ak ho zasadíte priamo na pás, vyčarujete si osí driek. Pritom nepôsobí vtieravo, práve naopak má potenciál zažiariť. Skvelou voľbou je aj na kabáte, ktorý pekne stiahne a vyformuje. 

Nech zapadne do outfitu 

Opasok vie byť tiež nenápadným spoločníkom. Dokáže však úžasne splniť svoju úlohu. Na vysokú sukňu či nohavice ho môžete použiť aj ako dokonalý sťahujúci prvok. V neutrálnej farbe, či vo farbe celého outfitu bude pôsobiť ako úplná kamufláž.  

Mohlo by vás zaujímať: Farebná kombinácia, ktorá vás rozžiari: Topánky Ultra Colour Clash môžete nosiť s týmito štýlmi každý deň inak

Kožený alebo nie?!

O jeho kvalite by sme tiež mohli viesť dlhé rozhovory. Poriadny opasok si raz kúpite a nosiť ho môžete dlhé roky. S hnedou alebo čiernou farbou naozaj nevkročíte vedľa. 

- Najčítanejšie -