Presunúť na hlavný obsah

Saddle bag spôsobila revolúciu: Ikonická kabelka zo seriálu Sex v meste je jedným z najžiadanejších trendov

Móda

Kabelka, ktorú si pamätáte zo seriálu Sex v meste, zažíva svoj comeback. Ikonický kúsok Carrie Bradshaw ožíva v týchto podobách.

Ikonická kabelka „saddle bag“ pochádza z dielne extravagantného módneho návrhára Johna Galliana. Inšpiroval sa vtedy konským sedlom a tvarom písmena D. Pre módny dom Dior v jeho čele vytvoril kolekciu, ktorá obsahovala tento univerzálny kúsok. Spustila sa revolúcia a dnes, takmer po dvadsiatich rokoch je tu druhá vlna šialenstva.

Inšpirujte sa: V hlavnej úlohe biela: Poradíme vám štýly, ktoré môžete nosiť počas babieho leta, aby ste boli chic!

Saddle bag v centre pozornosti

Počas uplynulých fashion weekov sme mohli vidieť, že v uliciach sa to kabelkami „Saddle bag“ z dielne módneho domu Dior len hemžilo.

Podľahli jej aj Barbora Franeková a Dominika Navara Cibulková

Barbora Franeková a jej blízka kamarátka, tenistka Dominika Navara Cibulková podľahli tejto ikonickej kabelke tiež. Takto zaujímavo ju zakomponovali do svojich outfitov, inšpirujte sa a zoberte si z toho to svoje.

Univerzálny kúsok, ktorý v sebe nesie prepojenosť s jedným z najobľúbenejších ženských seriálov, je žiadaný ako nikdy predtým. Tvar pripomínajúci konské sedlo je odrazom ladnosti a ženskosti.

Tento trend oslovil nejednu módnu nadšenkyňu. Módne ikony ho zakomponovali do svojich stylingov a predviedli širokú paletu inšpirácií. Cross body kabelka so širokým remienkom je skvelým oživením jednoduchých stylingov. 

Ostrieľaná ikona Olivia Palermo predviedla počas prehliadky, že tento ikonický kúsok možno krásne využiť aj k elegantnému odievaniu. Mladá Talianka má módu v krvi a jej charakteristická DNA nemá v okolí konkurenciu. So svojím mužom patria medzi najlepšie oblečené dvojice s veľkým dôrazom na estetiku a dress code. Svojím výberom oblečenia vždy dávajú hostiteľovi prejav úcty práve perfektným oblečením a vizážou ako prvým. 

Neprehliadnite: Trendy prstene, ktoré budú zdobiť vaše prsty: Vyberajte kamene, farby a voľte tieto nové materiály

Tak čo poviete na tento trend, chytil za srdce aj vás?

- Najčítanejšie -