Presunúť na hlavný obsah

Terapia ružovou, ktorú Audrey Hepburn milovala: Táto farba je stálicou v móde, odhaľte, ako ju nosiť s gráciou

Feminity

Nezabudnuteľná herčeka Audrey Hepburn mala dokonalý štýl a cit pre módu. A táto očarujúca žena je známa tým, že milovala ružovú. Pozrite sa, ako ju nosiť a pri tom vyzerať nežne a sexi zároveň.

”Verím v ružovú. Verím, že smiech je najlepší spaľovač kalórií. Verím v bozkávanie. Verím, že šťastné dievčatá sú tie najkrajšie. Verím, že zajtrajšok je novým začiatkom a verím v zázraky.” To sú slová vynikajúcej herečky, módnej ikony a jednej z najpríťažlivejších žien strieborného plátna Audrey Hepburn. Tá mala nepochybne nezabudnuteľný štýl. Okúzľujúca kráska nielenže milovala, ale aj verila v ružovú farbu. Audrey vždy tvrdila, že v ružovej je žena pôvabná, nežná a sexi zároveň. A treba uznať, že mala pravdu. Pozrite sa spolu s nami, ako nosiť túto stálicu v móde s puncom jedinečnosti. 

Prečítajte si tiež: Toto odlišuje Kendall Jenner od zvyšku klanu Kardashianiek: Kvôli tomuto nikdy nepodstúpila plastiku

Nežná elegancia

Ružová pristane jemným a nežným kráskam, ale aj zvodným divám. Táto farba je presne takou, ktorá dokonale odzrkadlí váš postoj  a náladu. A navyše hlási veľký comeback. Pokiaľ siahnete po takýchto mini šatách verte, že budete neprehliadnuteľná. 

Nadčasová a štýlová

Presne taká bola Audrey. Ak chcete pôsobiť rovnako, pokojne zvoľte ružovú aj na výraznejšom prvku outfitu, akým je kabát. Budete pôsobiť elegantne, minimalisticky a vkusne. Takže áno - platí, že farieb sa netreba báť.

Ikonická a chic

Naberte odvahu a zvoľte si napríklad namiesto kabelky výraznejšie nohavice. Tušíte správne, ružové. Toto je jednoducho kombinácia, ktorej sa nedá odolať. 

Decentná a minimalistická

Decentné, jemné a minimalistické ružové šaty by vám rozhodne nemali chýbať v šatníku. Dokážete s nimi totiž malé zázraky. Zažiarite, upútate a navyše sa budete cítiť skvele. Ide totiž o model, ktorý je maximálne pohodlný, no chic zároveň. 

Tak čo, skúsite túto nestarnúcu farbu zaradiť do svojho šatníka? Podľa nás by ste rozhodne mali!

Mohlo by vás zaujímať: Okúzľujúca sesternica Williama a Harryho: Amelia Windsor si razí cestu vo svete modelingu, málokto pozná jej pôvod

- Najčítanejšie -