Presunúť na hlavný obsah

Uvedomila som si, že mi viac nezáleží na tom, či budem manželovi (ne)verná: Toto jeho gesto bolo na mňa príliš

Sex a vzťahy

Keď sa Silvia dozvedela pravý dôvod, prečo sa jej manžel s ňou tak narýchlo oženil, a prečo ju v manželstve po celý čas nakoniec ignoruje, uvedomila si, že jej na nejakej morálke ani za mak nezáleží a bola mu neverná.

Svadba po mesiaci známosti

Silvia bola krásna žena, okolo ktorej sa vždy motalo veľmi veľa sexi mužov. Špeciálne jeden o ňu prejavoval veľký záujem, ale ona z neho akosi cítila, že by to nebolo na dlhodobý vzťah, že mu ide len o rozptýlenie v podobe sexu. Filip bol aj jej nadriadený v práci, nie priamo, ale jeden z manažérov a tak to zatrhla, hoci na istú chvíľu to skutočne zvažovala. Napokon však stretla Karola. Citlivého umelca, ktorý jej dvoril, bol nežný, sexi, trocha tajomný milý a zdalo sa, že sa u ňu skutočne zaujíma. To ju vlastne aj napokon presvedčilo, aby len niečo po viac než mesačnej známosti súhlasila, keď ju požiadal o ruku: „Bola som zamilovaná až po uši, zdalo sa, že je konečne prvým mužom, ktorý si ma chce naozaj vážne vziať, nielen dostať do postele, tak som sa rozhodla, že nemám na čo čakať,“ objasňuje vtedy ešte šťastná Silvia. 

Mohlo by vás zaujímať: Moment, ktorý odhalil, akého muža mám v skutočnosti pri sebe: Čakala ma tvrdá rana pod pás od najbližšieho

V reálnom manželskom živote zavládla ignorácia a nezáujem

Ešte počas medových týždňov, ktoré strávili vo Francúzsku, bolo všetko ideálne a zamilované. Ako šmahom prútika sa však všetko nadšenie, elán a radosť zmenili v manželstve na obavy, nepochopenie, nezáujem a ignoráciu zo strany Karola, potom, čo sa vrátili späť do reálneho života a začali spolu fungovať ako skutoční manželia: „Cítila som z neho zrazu chlad. Nebozkal ma, nedotýkal sa ma, nechcel sa so mnou milovať. Bol to umelec a niekedy bol aj celý deň zavretý vo svojom ateliéri. Nevšímal si ma, ani keď ma vzal na nejakú vernisáž alebo do spoločnosti medzi priateľov. Cítila som sa stratená, dokonca som mala pocit, akoby sa mi tam vždy na nejaký čas vyparil. Na týchto akciách sme vždy tiež stretávali stále jednu a tú istú blond sexi ženu. Mala som skryté tušenie, že medzi nimi niečo bolo, no nechcel mi nič povedať. Vtedy som si uvedomila, že vlastne nepoznám jeho nielen ľúbostnú minulosť, ale minulosť ako takú a začala som byť neistá,“ spomína Silvia. 

Čítajte tiež: Muži s veľkým egom: Niečím nás priťahujú, avšak ani jedna z nás by si takého nechcela vziať a to z tohto dôvodu

Manželstvo z trucu či pomsty

Nakoniec ju nejaký anonym upozornil cez smsku, že jej manžel je práve na večeri so sexi blondínou a že to nie je po prvý raz: „Tajne som sa vybrala na to miesto a videla som Karola s tou ženou, ktorá sa okolo neho vždy motala, keď sme boli v spoločnosti. Vyzerali veľmi dôverne ako milenci. Odišla som celá rozrušená a čakal ana neho v našom byte. Keď prišiel spustila som a neprestala, až kým nevyšiel s pravdou von. Z tej som však bola nemilo prekvapená. Vraj bol s tou blondínou zasnúbený a ona si to na poslednú chvíľu rozmyslela. A bolo to vraj len mesiac predtým než sme sa vzali my. Potom mi začalo všetko dochádzať. Zobral si ma len z trucu či z pomsty. Vraj si to teraz rozmyslela a chce ho naspäť a on to chce tiež. Bola to rana pod pás. Cítila som sa zneužitá, ale aj neskutočne nahnevaná na seba, ako som mohla byť taká hlúpa a nepreveriť si jeho minulé vzťahy,“ opisuje ďalej. 

Moment, keď si uvedomila, že s manželstvom je koniec 

Ešte v ten večer sa vrátila späť do svojho bytu, ktorý ešte nepredala a z ničoho nič dostala nápad zavolať manažérovi, Filipovi, ktorý jej nadbiehal ešte pred Karolom. Ten neváhal a onedlho sa ocitol na prahu jej dverí. Než stihol čokoľvek povedať, Silvia už visela nielen pohľadom na ňom a bozkávala ho: „Keď som si spomenula na ten dôvod, pre ktorý si ma Karol vzal, nezáležalo mi na tom, že som vydatá žena, pretože som už v tej chvíli vedela, že s mojím manželstvom je koniec. Dokonca mi nezáležalo ani na tom, že Filip dostane to, čo chcel, teda mňa do postele. V tej chvíli som to chcela aj ja.“ 

Neprehliadnite: Krásny chlap vás nepodvedie, aj keď si to myslíte: Najväčší neverníci bývajú paradoxne títo

Akoby ste predpokladali, Silvia sa s Karolom nakoniec rozviedla a ďakovala všetkým svätým, že mali zatiaľ sobáš len úradne, pretože sa vždy chcela vydávať v kostole. Čuduj sa svete, no po čase sa z manažéra Filipa vykľul muž, ktorý má o Silviu skutočný záujem. No tentokrát sa Silvia do manželstva rozhodne nehrnie.

- Najčítanejšie -