Presunúť na hlavný obsah

Krásny chlap vás nepodvedie, aj keď si to myslíte: Najväčší neverníci bývajú paradoxne títo

Partnerské vzťahy

Myslíte si, že má ukážkový vzhľad, a preto si nebude vedieť pomôcť? Ste na veľkom omyle. Pravdou je, že podvádzajú títo.

Má pozornosť

A to odrazu. Muži, ktorí nie sú zvyknutí na pozornosť od ženy, či už z dôvodu, že nepatria medzi víťazov súťaže krásy alebo len nevedia, ako zaujať, majú ten najväčší problém ovládať sa. Ako to? Jednoducho sa nechajú uniesť pocitom, ktorý v nich záujem ženy vyvolá a vypnú všetky varovné signály, ktoré im hovoria, že by sa mali držať na uzde. Čo keď sa nič podobné už nezopakuje? Čo ak je toto ich posledná šanca skutočne si zaflirtovať a nemať pritom pocit, že nevedia, čo robia?  Takému pokušeniu odolá len máloktorý muž s nízkym sebavedomím, len čo je pravda.

Inšpirujte sa: Keď sme sa brali, jeho mama mi povedala jednu vec o jeho minulosti: Až pri obrade však vyšla najavo celá pravda

Ak sa blížia k hranici

A tým myslíme tú vekovú. Muži, ktorí sa chystajú dovŕšiť určitú vekovú hranicu a prehupnúť sa tak do kategórie „tridsiatnik“ či „štyridsiatnik“ majú pocit, že im niečo uteká a musia ešte predtým stihnúť aspoň jeden úlet. Pritom sa len boja, že stratia patričnú atraktivitu a žiadna žena sa po nich už neobzrie. Ako keby mali vek napísaný na čele. Niekomu to môže prísť hlúpe, no sebavedomie dokáže podobná maličkosť pekne rozhádzať, a to hlavne u mužov.

Samotári

Presne tak. Nikde nikdy nechodia spoločne s niekým, milujú čas strávený osamote a väčšina ľudí si o nich myslí, že spoločnosť nejako veľmi nevyhľadávajú. Veď ani nie, len tú pravú, ženskú. A to v čase, ktorý sa im najviac hodí. Ženy sa často stávajú ich partnerkami práve kvôli ich nenáročnosti a prispôsobivosti, a vôbec netušia, že tieto „tiché vody“ za zavretými dverami dokážu vystrkovať rožky veľmi vysoko a iné ženy pre nich vôbec nie sú neprebádaným územím.

Nenechajte si ujsť: Bola som v pokušení podviesť manžela na dovolenke s priateľkami: Zabránila mi v tom táto myšlienka

Bez príkladu

Muži potrebujú vzory. Občas dokonca viac ako ženy, a to hlavne doma. Vo výchove je veľmi dôležitý hlavne otec, ktorý synovi ukáže, ako sa v určitých veciach správať, z čoho si brať príklad, a ktorým situáciám sa radšej vyhnúť. Ak ale zázemie chýba, muž tápa. V detstve a občas aj v dospelosti, a to v tých najrôznejších oblastiach. Hľadá, skúma a skúša. Ako prácu, tak i ženy, bez ohľadu na to, či je fešák alebo nie. Možno sa poučí a možno nie, vy ale aspoň budete pripravená.

Mohlo by vás zaujímať: Navonok sebavedomí, až kým si s nimi nezačnete: Muži narodení v týchto 3 znameniach sú v skutočnosti úplne iní

Stretli ste sa aj vy s podobnými typmi neverníkov?

spolu hlasovalo 349 ľudí

Áno
285
Nie
64

 

- Najčítanejšie -