Presunúť na hlavný obsah

Manžel šiel na pánsku jazdu: Omylom mi odtiaľ poslal túto jednu foto, ktorá úplne zmenila môj postoj k nemu

Partnerské vzťahy

Veľa žien má problém s tým, veriť svojim mužom v prípade, že chcú celý víkend stráviť len s kamarátmi. Treba sa však báť?

Zbytočné trápenie

Dominika žila s Michalom už 4 roky, občas mali menšie nezhody, no nič vážne. „Áno, musím priznať, že sme sa niekedy pochytili, ale bolo to skôr také detské hašterenie ako skutočný problém, ktorý by bolo treba riešiť. Ja som bola niekedy až príliš žiarlivá a Michal takéto správanie odmietal tolerovať. Ani sa mu s odstupom času nečudujem, v danej chvíli som si však nevedela pomôcť a začať scénu mi prišlo ako najjednoduchšie riešenie ako si získať jeho pozornosť. Keď sa však podobná situácia neustále opakovala, sľúbila som mu, že sa naozaj posnažím zmeniť. Kvôli nám a nášmu vzťahu,“ priblížila nám okolnosti Dominika, ktorá sa v rámci svojej zmeny odhodlala k tomu, aby Michala pustila na víkend len s priateľmi.

Inšpirujte sa: Tieto dva typy žien nemajú podľa mužov problém so sebavedomím v posteli: Patríte medzi tie, o ktorých sníva každý?

„Viem, že teraz možno budem znieť ako hysterka, ktorá drží svojho muža na krátko, ale s takýmito vecami som mala naozaj problém a dalo mi veľa námahy, aby som zastavila svoju bujnú fantáziu skôr než mi narobí ešte väčšie problémy. Ubezpečoval ma, že bude všetko v poriadku, vraj sa nemám čoho báť, idú si len s kolegami z práce vyraziť z kopýtka. Pivo, zábava a chlapské reči. Povedala som áno, ale ten pocit, s ktorým som si v piatok večer ľahla do postele, to by ste neverili,“ priznáva Dominika, ktorá nemohla zaspať takmer do štvrtej ráno.

Mohlo by vás zaujímať: Na zoznamke som vystupovala pod cudzím menom: Napísal mi vlastný muž a takto som zistila, o čo mu ide

Nadránom zasvietil mobil

Okolo šiestej, keď konečne ako tak upadla do spánku, odrazu jej zavibroval mobil položený priamo pri posteli. Vedela, že to bude on. Zobrala ho do rúk a uvidela, že nejde o správu, ale obrázok. Dominika okamžite myslela na neveru, v momente cítila, ako sa jej rozbúchalo srdce a takmer v tranze nakoniec správu otvorila. Čakala nahú ženu alebo dokonca fotku svojho manžela, ktorú chcel poslať inej žene. To, čo však uvidela, by nikdy v živote nepredpokladala.

Nenechajte si ujsť: Ženy po tridsiatke majú vďaka tejto črte väčšiu šancu zoznámiť sa s tým pravým: Zistite, či ste jednou z nich

„Môj manžel na fotke sedel v nemocnici, pri posteli svojho kamarátka, jedného z ich víkendovej partie. Vyzeral, že je vo vážnom stave, z obrázka som však nevedela zistiť žiadne ďalšie informácie a tak som mu v šoku radšej zavolala. Manžel mi zdvihol absolútne prekvapený, nečakal môj telefonát. Keď som mu spomenula správu, ostal zarazený, vraj tú fotku nechcel poslať mne, ale kamarátovi, ktorý ostal na hoteli, pretože ma nechcel zbytočne plašiť. Nakoniec však z neho vyšiel celý príbeh. Vraj im z ničoho nič začalo horieť auto a on ako vodič sa snažil zachrániť celú situáciu. Rýchlo zastal a snažil sa dostať z auta naozaj každého. Jeho kamarát na sedadle spolujazdca mal však vraj zaseknuté dvere, a kým mu manžel stihol pomôcť, bol kvôli dymu v takom stave, že ho museli previesť do nemocnice. Môj Michal si vyčítal, že preňho nedokázal urobiť viac,“ dodáva ešte teraz ohromená Dominika.

Prečítajte si aj: Muži preferujú tieto štyri typy žien ako svoje bokovky: Máte sa čoho báť, alebo ten váš na žiadnu takú ani nepomyslí?

V tom momente si uvedomila, ako veľmi svojho manžela podceňovala, a ako málo verila jemu a ich vzťahu. „Nielenže som sa bála, či je v poriadku, ešte so sa aj hanbila sama pred sebou. Neuveriteľné, ako hlúpo som sa chovala. A pritom som mala za manžela hrdinu, ktorý potreboval moju podporu. Hlúpe, že mi až takáto udalosť otvorila oči,“ dodáva Dominika, ktorá odvtedy na podobné hlúposti ako nevera nepomyslí. Aspoň nie pokiaľ ide o jej manžela.

- Najčítanejšie -