Presunúť na hlavný obsah

Manželia Hamšíkovci sú vzorom ukážkovej rodiny: Neuveríte, ako roztomilo volá futbalista ich dcérku

Slovenské celebrity

Futbalista Marek Hamšík s manželkou Martinou tvoria pár už niekoľko rokov a ich päťčlenná rodinka je skutočne rozkošná.

Život v Neapole s tromi ratolesťami

Rodinka Mareka Hamšíka už niekoľko rokov žije v Taliansku, kde úspešný hráč tímu SSC Neapol dlhodobo buduje svoju kariéru, ktorú sa mu celé tie roky darí výborne skĺbiť so súkromným životom. Spoločne s manželkou Martinou totiž vychovávajú tri krásne detičky, synov Christiana, Lucasa a najmladšiu dcérku Melissu.

 

My family

Príspevok, ktorý zdieľa @ marek_hamsik_17_official,

Inšpirujte sa: Slovenskí futbalisti majú po boku naozaj krásne ženy: Róbert Mak už dvojnásobný otec, Ďurica so svojimi láskami!

Marek svoju rodinu nadovšetko miluje a aj počas futbalovej sezóny sa im snaží venovať najviac, ako to je možné. Či už ide o šport, ku ktorému odmalička vedie svojich synov už teraz horlivých fanúšikov, alebo len o samotnú starostlivosť o jedinú dcérku, na rodinu si jednoducho vždy nájde čas.

Mohlo by vás zaujímať: Naši slovenskí futbalisti: V akom znamení sa narodili a čo to o nich prezrádza?

Tak povediac vytúžené dieťa

Aj tak by sa dala nazvať malá, vyše ročná Melissa, ktorá je medzi staršími bratmi rodinným pokladom. Toto milé dievčatko, ktoré prišlo na svet po dvoch synoch, už s manželkou Martinou túžobne očakávali. V rodine je jediným dievčatkom a jej dvaja starší bratia ju strážia ako oko v hlave. Dokonca aj sám Marek na svoje dve ženy v rodine nedá dopustiť a malú krásku na sociálnej sieti nazýva s láskou "principessa".

Nenechajte si ujsť: Jeden z najlepších slovenských futbalistov Marek Hamšík a jeho krásna rodinka: Tejto žene je verný už niekoľko rokov!

Sú vzorom ukážkovej rodiny

Práve ich súdržnosť a rodinné zázemie je to, čo fanúšikovia na rodine Hamšíkovcov obdivujú. Podobne silné putá a vzťahy sú už v súčasnosti len málokedy realitou a práve preto je Marek Hamšík a jeho krásna rodinka naozaj ukážkou silného vzťahu, ktorý je aj napriek zaneprázdnenosti a bohatej Marekovej kariére stále rovnako pevný.

Páči sa vám rodina futbalistu Mareka Hamšíka?

spolu hlasovalo 1288 ľudí

Áno
1262
Nie
26

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe