Presunúť na hlavný obsah

Najsexi fanynky na majstrovstvách: Rusky takto hrdo fandia svojim futbalistom, nezaostávajú ani tieto krajiny

Zahraničné celebrity

Futbalová sezóna je v plnom prúde. Nadšenci z celého sveta sa zbiehajú v Rusku, aby si užili zápasy svojich domácich krajín. My sme pre váš našli tie najkrajšie ženy - ich fanúšičky. Ich zapálenie a nadšenie z futbalu určite stojí za to!

Keď sa krása snúbi so športom, je to jedna z najsexi kombinácií. Tento efekt neplatí iba na mužov. Ženy z celého sveta prišli do Ruska, aby sa hrdo postavili na stranu svojho mužstva. Odhodlanie z nich priam srší a nemôžeme zabudnúť spomenúť ani ich dokonalé tematické outfity. Tieto krajiny majú na majstrovstvách rozhodne najkrajšie ženské zastúpenie!

Prečítajte si tiež: Deň otcov u slávnych celebrít: Takto si užili známi sexi oteckovia svoj výnimočný deň

Neprehliadnuteľné Rusky na čele s ruskou modelkou Angelinou Rayskaya​

Už prvý deň svetového pohára sa Rusky ukázali v plnej kráse. Nielen že ich národný tím preukázal svoju presilu v hre, ženy z tejto krajiny nesmeli chýbať v hojnom počte ani na tomto zápase. Národné symboly nosili hrdo na svojom tele a povzbudzovali naplno. 

Ruská modelka Angelina Rayskaya nezaváhala ani chviľočku a už sa stihla označiť za najsexi fanúšičku svetového pohára. Chodí povzbudzovať nielen Ruské zápasy a s hrdosťou nosí na svojom krku aj Brazílsku vlajku. Prvý zápas Ruska si však nemohla nechať ujsť.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ангелиночка (@a_angelskaya),

Do boja vrhajúca sa Poľka Malwina Kosinska

Na sociálnych sieťach sa svojou fotkou v drese pochválila aj sexi fanynka z Poľska. Speváčka Mali svoj tým podporuje nadovšetko. Pre Poľsko zložila aj remix, pesničku, ktorú nazvala Do boja. Poliaci sa preto môžu spoľahnúť aj na takúto sexi podporu. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mali (@malwinamalikosinska),

Vášnivá Chorvátka Ivana Knöll​

Radosť z úspechu svojho tímu mala jednoznačne aj krásna Chorvátka, ktorá je okrem iného aj skúsenou tanečníčkou. Svoj rodný tím prišla podporiť až do Ruska a v jej kufri samozrejme nesmeli chýbať tradičné chorvátske farby.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ivana Knöll (@knolldoll),

Peru ukázalo svoje prednosti v podobe topmodelky Nissu Cauti

Na zápase s Dánskom malo aj Peru na svojej strane tribúny krásnu podporu. Topmodelka Nissu Cauti ozdobila svoje telo názvom svojej rodnej krajiny a neváhala vystaviť svoj hrudník na obdiv celému svetu. 

Príval povzbudenia priamo z Panamy

Krásna Panamčanka Rake Martinez povzbudzovala svoju rodnú krajinu priamo z Panamy. Na sociálnej sieti ukázala nielen svoje skúsenosti make up artistku, ktorou je, ale aj dres, v ktorom neváhala zapózovať. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@rakemartinezz),

Kolumbíjské krásky- Sonia Isaza a Camila Saavedra

Z južnej Ameriky si do Ruska priniesli svoj zástup faniniek aj futbalisti z Kolumbie. Tieto dámy sa rozhodne nenechali zahanbiť žiadnym iným tímom. Svoje dokonalé postavy ukázali iba v drese a odhalili tak pravú tvár tejto temperamentnej krajiny.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sonia Isaza (@niaisazaoficial),

Švédska influencerka Maja Nilsson Lindelöf

Vysmiata a pozitívne naladená Švédka Maja si na zápas v Rusku vzala so sebou celú svoju milovanú rodinku. Odetá v žltom drese priam žiarila šťastím. Jej dokonalý úsmev ešte viac umocňoval výhru, ktorú v ten deň zažila jej rodná krajina.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Maja Nilsson Lindelöf (@majaenilsson),

Mohlo by vás zaujímať: Victoria Beckham nie je tak úplne obyčajná mama: Malej Harper dovolila túto jednu vec, po ktorej túži každá jedna dcéra

Brazílska modelka a anjelik Victoria’s Secret Lais Ribeiro

V dokonalej forme na podporovanie svojej milovanej Brazílie sa ocitla aj modelka Lais Ribeiro. Ukázala, že dres sa dá vhodne zladiť s akýmkoľvek typom oblečenia. Neváhala a povzbudzovala svoj tím najviac ako mohla.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lais Ribeiro (@laisribeiro),

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus