Presunúť na hlavný obsah

Victoria Beckham nie je tak úplne obyčajná mama: Malej Harper dovolila túto jednu vec, po ktorej túži každá jedna dcéra

Zahraničné celebrity

Obaja manželia Beckhamovci si na výchove svojich štyroch detí dajú naozaj záležať. Niekedy však nejaké to pravidlo treba porušiť, alebo?

Pravidlá áno, ale nie vždy

Síce rodina Beckhamovcov patrí medzi Hollywoodske páry, ktoré sa vo väčšine prípadov pokladajú za absolútny vzor toho, ako by mala celebritná rodina vyzerať, niekedy sa aj oni odviažu a dovolia svojím štyrom krásnym ratolestiam niečo, čo by sa bežne nemalo. Najväčšou spoločníčkou pri kutí nekalých plánov je však práve mama Victoria, a to hlavne pokiaľ ide o najmladšiu z rodiny, rozkošnú Harper.

Inšpirujte sa: Victoriu Beckham dobehol vlastný sľub, ktorý nedodržala: Kvôli tomu skončila prednedávnom na barlách

Mamin miláčik

Práve ona je totiž najväčším pokladom samotnej Victorie a úspešnú mamu sprevádza nielen na módnych prehliadkach či pri výbere outfitov, ale aj pri akejkoľvek vyslovene ženskej činnosti, či už ide o skúšanie topánok alebo samotné líšenie. Možno aj preto, že majú k sebe jediné dve ženy z klanu Beckhamovcov tak neuveriteľne blízko, neváha kvoli nej neustále zaneprázdnená matka občas porušiť aj nejaké to pravidlo.

Načo do školy?

A tým myslíme skutočné pravidlo. Mama s dcérou sa totiž vybrali poza školu a namiesto rutinného rána a vyprevadenia malej Harper až po školskú bránu, si tieto dve parťáčky zašli radšej na zmrzlinu a nákupy, ako sa na dve správne odborníčky na štýl a módu patrí. Zo samotného videa, ktoré Victoria zverejnila na sociálnej sieti, je radosť malej Harper priam cítiť. Tá si totiž svoj prvý deň mimo školských brán užívala úplne inak ako každý iný školák, ktorý ho pred svojimi rodičmi väčšinou úspešne tajil.

Mohlo by vás zaujímať: Odlišujú sa v toľkých veciach a predsa sú kamarátky: Toto spája Evu Longoriu a Victoriu Beckham

 

Skipping to school with mummy 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Pravidlá sú na to, aby sa porušovali

Victoria nás svojím rozhodnutím milo potešila. Možno to totiž neplatí pri všetkom, ale práve vo výchove detí by si z nej mali rodičia aspoň občas brať príklad. Samozrejme, že záškolátstvo nie je nič, čo by sa v deťoch malo podporovať, niekedy si však urobiť deň len o vzťahu medzi matkou a dcérou je oveľa užitočnejšie ako zdĺhavé rozhovory a snaha o nájdenie spoločných aktivít po tom, čo sa matky unavené vrátia z práce domov. Spontánnosti predsa nikdy nie je dosť, no nie? 

Nenechajte si ujsť: Victoria Beckham svojej Harper vštepuje jednu dôležitú vec: Každá mama by mala vo svojej dcérke podporiť toto

Urobili by ste niečo také aj vy so svojím dieťaťom?

spolu hlasovalo 234 ľudí

Áno
215
Nie
19

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus