Presunúť na hlavný obsah

Amal Clooney vyzerá za každých okolností úžasne: Tieto tri veci stoja za tajomstvom krásy dvojnásobnej matky

Zahraničné celebrity

Právnička Amal Clooney snáď nikdy nevyzerala, že by mala problémy s postavou. Ako to táto kráska v najlepších rokoch vlastne robí?

Táto krásna právnička a bojovníčka za ľudské práva snáď nikdy nevyzerala inak ako dokonale. Mama dvojičiek Alxandra a Elly a manželka Georgea Clooneyho stíha neuveriteľne úspešnú kariéru, výchovu dvoch detí a k tomu všetkému aj nie vždy tak celkom príjemný život na očiach verejnosti. Aj napriek tomu však stíha starostlivosť o seba a svoje telo skutočne s prehľadom. V čom tkvie jej tajomstvo?

Nenechajte si ujsť: Sestra Amal Clooney je rovnako talentovaná: Neuveríte, čomu sa venuje o niekoľko rokov mladšia kráska

Dodržuje rybaciu diétu

Amal si samozrejme jedlo úmyselne neodopiera, sú však veci, ktoré skutočne miluje a tvoria gro jej jedálnička. Práve preto je zložený hlavne z rýb, ktoré jej dodávajú potrebné živiny a udržujú ju neustále vo forme. Presne vďaka tomuto typu stravovania sa jej hneď po pôrode podarilo schudnúť nadbytočné kilá a vrátiť sa do svojej pôvodnej kondície. Krásna Amal si pochutnáva hlavne na lososovi, makrele a mečúňovi.

Inšpirujte sa: Amal Clooney sa okrem starostlivosti o krásne dvojčatá stíha venovať aj tomuto: Krásna právnička neustále prekvapuje

Nejde však len o ryby. Na raňajky si dopraje polievku z morských rias spoločne s vajíčkom uvareným na tvrdo, zatiaľ čo na obed už preferuje vyššie spomínané ryby spoločne s cícerom a výberom kvalitnej zeleniny. A aby sme nezabudli, svoje dve krásne dvojičky hneď po narodení dlhšiu dobu kojila, čo ženám tiež pomáha v chudnutí.

Nezabúda na pohyb

A tým nemyslíme ten za deťmi. Amal miluje svoje štíhle sexi krivky. Aj preto sa celý život snaží čo najviac pohybovať. Súčasťou jej každého dňa sú preto dlhé, až hodiné prechádzky, ktoré dopĺňa 20 minutovými silovými cvičeniami a tridsiatimi minútami pokojného pilatesu. Pre niekoho by bol možno daný tréning skutočne náročný, Amal si však potrpí na to, aby hodiny, ktoré presedí v práci, boli skutočne vykompenzované. Občas si dokonca ku všetkému pridá ešte aj tenis. Všetko však závisí od toho, koľko čas tejto mimoriadne zaneprázdnenej žene cez deň ostane.

Mohlo by vás zaujímať: Amal Clooney zaujala nezvyčajným lookom: Čo hovoríte na jej retro účes v štýle 70. rokov?

Výlety do prírody

Ak ste si mysleli, že Amal všetok svoj čas trávi len v meste či posilňovni, musíme vás sklamať. Mama dvoch rozkošných detičiek a úspešná právnička totiž miluje turistiku a svoje telo si tak udržuje neustále v kondícii. Šplhanie do kopca je určite jednou z aktivít, ktoré sa nedajú považovať práve za oddychové a je až neuveriteľné, kde táto vyťažená žena berie toľko energie. Pretože je jasné, že ak práve nešplhá na najbližší kopec, Ella s Alexandrom alebo jej aktívny manžel George Clooney, sa jej o zábavu a pohyb postarajú tak či tak. Ich spoločné výlety na motorke sú toho jasným dôkazom.

 

- Najčítanejšie -