Naši slovenskí futbalisti: V akom znamení sa narodili a čo to o nich prezrádza?

Naši futbalisti podávajú bravúrne výkony a už teraz sme zvedaví, ako budú hrať dnes s Nemeckom. Pozreli sme sa na to, v akých znameniach sa narodili a čo to o nich prezrádza.

Slovenskí futbalisti a znamenia, v ktorých sa narodili

Slovenskí futbalisti a znamenia, v ktorých sa narodili

Zdroj: Instagram.com/kuco33

Marek Hamšík (27.7. 1987) Lev

Lev je veľký individualista, je si vedomý svojej hodnoty a myslí si, že on je niekto výnimočný, niekto viac oproti ostatným. Je veľmi náročný na seba, i na ostatných. Celý život rád súťaží, najmä pokiaľ ide o nadľudské výkony. Hovorí sa, že je závislý na pozornosti ostatných a na aplauze. Nič viac nepotrebuje. Zakladá si na rodine a tej sa snaží dať čo najviac. 

Pozrite si tiež: Krásne Slovenky prepadli futbalovému ošiaľu: Takto sa tešili z výhry svojich polovičiek

Ján Ďurica (10.12. 1981) Strelec

Strelci patria k najviac nadšeným ľuďom na tomto svete a majú radosť z výkonu a pohybu. Jeho oddanosť ho vedie k odvážnym akciám. Muži narodení v tomto znamení vnímajú svet iba tým, že ho presahujú. Obetujú veľa energie za to, aby bola spravodlivosť na svete.

Vladimír Weiss (30.11. 1989) Strelec

Okrem vyššie spomínaných, Strelci majú istým spôsobom ušľachtilé gestá a snažia sa byť v dave medzi tými najlepšími, ak nie najlepším. Sú chvíle, kedy si nevedia stanoviť medze, skromnosť a pokora je im cudzia. Strelec v sebe navyše má zápal a optimizmus. Má v sebe obrovskú túžbu po napredovaní.

Neprehliadnite: Slovenskí futbalisti majú po boku naozaj krásne ženy: Róbert Mak už dvojnásobný otec, Ďurica so svojimi láskami

Martin Škrtel (15. 12. 1984) Strelec

Navyše, Strelci narodení v druhej polovici obdobia ako je Martin Škrtel, majú v sebe ohnivé vlastnosti. Sú to pohyblivé znamenia a bez dobrodružstva si nevedia predstaviť svoj život. Drina je ich súčasťou života a cestu za úspechom si vedia poriadne vychutnať. 

Róbert Mak (8.3.1991) Ryby

Ryby patria medzi emotívnejšiu časť ľudí a radi sa cítia vo svete užitoční a prínosom. Vedia sa stopercentne ponoriť do svojich túžob a ísť si za svojím. Niekedy sú ale ľahko ovplyvniteľní a ocitnú sa tak na ceste v dvoch prúdoch. Sú silno rodinne založení a opora je pre nich pohon vpred i v profesijnej oblasti.

Miroslav Stoch (19.10.1989) Váhy

Váhy obľubujú voľnosť a slobodu kdekoľkvek a kedykoľvek. Potrebujú mať priestor pre realizáciu, pretože sa radi hrdo pýšia tým, čo dosiahli. Túžia po uznaní inými a pre to, aby vyzerali v spoločnosti čo najlepšie a boli najlepší z najlepších, urobia čokoľvek. Občas vedú bohémsky štýl života a skĺbiť pracovné povinnosti so súkromným životom ich stojí námahu. 

Juraj Kucka (26.2. 1986) Ryby

Ryby majú jednu vynikajúcu vlastnosť - správajú sa ako chameleón. V danom prostredí sa ihneď cítia ako doma a to im pomáha dosahovať svoje vytúžené ciele.Chcú sa cítiť užitočné a nepostrádateľné.

Matúš Kozáčik (27.12. 1983) Kozorožec

Ľudia narodení v znamení Kozorožca majú disciplínu a skvelý časový harmonogram. To, po čom najviac túžia, je uznanie v spoločnosti za svoj výkon a vytrvalosť. Stále na sebe pracujú a každý posun im dodáva väčšie sebavedomie. Od úspechu a uznania závisí jeho šťastie v živote.

Držíte dnes našim futbalistom palce v zápase s Anglickom?

Áno
82
Nie
4
Nezaujíma ma futbal
5
Hlasovalo: 91

Foto:
Instagram.com/kuco33
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba