Presunúť na hlavný obsah

Dcéra futbalistu Vlada Weissa je už poriadna slečna: Takáto princeznička z nej vyrástla

Slovenské celebrity

Futbalista Vlado Weiss si so svojou manželkou Martinou užíva rodinné chvíle. Jeho dcérka Viktória je už pomaly veľká slečna.

Známy slovenský futbalista, ktorý momentálne pôsobí v Spojených arabských emirátoch trávi svoje súkromie v obklopení rodiny. Spolu s manželkou Martinou a deťmi Viktóriou a Miškom je momentálne naozaj šťastný.

Modrooká princeznička, ktorá je po tatovi

Nie je to tak dávno, čo sa s Martinou zobrali a v tom čase už sympatická brunetka nosila pod srdcom ich spoločného potomka. Dcérka, ktorej dali meno Viktória, rastie ako z vody. Na fotografiách, ktoré zverejnila futbalistova manželka je táto malá okaňa ako princeznička. Jej rodičom nechýba zmysel pre humor a vytvorili jej z vláskov aj takýto „štýlový“ účes. Pri pohľade do jej očiek je jasné, že je celý ocino. 

Čítajte tiež: Najkrajšie partnerky slovenských futbalistov: Pozrite si, aké krásky stoja po ich boku!

Martina sa o svoje dve deti stará a venuje im všetku pozornosť. Miško je tak v pozícii veľkého brata ochráncu malej Viktórie. Stále zaľúbená dvojica si vychutnáva tieto chvíľky a sem tam zavíta aj na Slovensko. 

Neprehliadnite: Slovenský futbalista ukázal dlhoočakávanú foto: Takto sa teší z malej princeznej, ktorú má so známou misskou

Pristane podľa vás rola otca známemu futbalistovi?

spolu hlasovalo 417 ľudí

Áno
362
Nie
55

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus