Presunúť na hlavný obsah

Slovenskí futbalisti majú po boku naozaj krásne ženy: Róbert Mak už dvojnásobný otec, Ďurica so svojimi láskami!

Slovenské celebrity

Euro 2016 je za dverami a našim futbalisom pochopiteľne držíme palce. Nie sme v tom však sami, ich drahé polovičky na nich myslia zrejme dvojnásobne a toto sú ony.

Martin Škrtel

Futbalový obránca Martin Škrtel, ktorý pôsobí v anglickom Liverpoole je už niekoľko rokov ženatý. So svojou manželkou Barborou doma vychovávajú syna menom Matteo. Ani sa to nezdá, no malý Matteo už je poriadny fešák a na jeseň oslávi päť rokov.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenka roka 2016: Adriana Kmotríková v prítomnosti iných zažiarila, Mária Čírová predviedla niečo úžasné!

Róbert Mak

Stredopoliar Róbert Mak, ktorý pôsobí v klube PAOK Solún žije so svojou rodinou v Grécku. Manželka Zuzana mu nedávno priviedla na svet už druhého syna. Šťastná rodinka sa o svoje príjemné chvíle podelí aj s fanúšikmi na instagrame a vyzerajú ako z rozprávky.

Ján Ďurica

Hráč Lokomotiv Moskva si získal srdce jednej z najkrajších Sloveniek, Magdalény Šebestovej. Aj tento futbalista má už svojho potomka, ktorým je ich ročná dcérka Ninka. Tá sa futbalu nebráni a je jednou z najväčších fanúšičiek.

Prečítajte si tiež: Najsexi mamička šoubiznisu: Magdaléna Šebestová s postavičkou lepšou ako kedykoľvek predtým

Vladimír Weiss

Slovenský futbalista, ktorý hráva na poste záložníka, Vladimír Weiss má po svojom boku krásnu Martinu. S ňou má dcérku Viktóriu a vychováva tiež syna Miška, ktorého má Martina z predošlého vzťahu. Dvojica žije striedavo v Katare a na Slovensku.

Marek Hamšík

Marek Hamšík momentálne hrá v talianskom klube SSC Neapol. Jeho osudovou sa stala priateľka Martina, ktorú priviedol až pred oltár. Dnes spolu vychovávajú dvoch synov – Christiana a Lucasa.

Budete našim futbalistom držať palce na euro 2016?

spolu hlasovalo 460 ľudí

Áno
412
Nie
48

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus