Presunúť na hlavný obsah

Náhoda, alebo nešťastie? Moderátorka Fashion TV Jasmína Alagič to poriadne „schytala"

Slovenské celebrity

Keď sa darí, tak pre Jasmínu Alagičovú to platí dvojnásobne!

Poznáte ten pocit, keď sa v jednom okamihu potknete, natrafíte na svojho bývalého, a ešte k tomu vám zviera takmer rozbije hlavu? Krásna moderátorka Fashion TV Jasmína Alagičová si podobných, úsmevných „trapasov“ so zvieratami zažila niekoľko. Jej posledný príspevok na instagrame nás dostal. Veď posúďte sami. 

Mohlo by vás zaujímať: Máte zlý deň? Vedzte, že horšie, ako tieto hviezdy na tom aj tak nebudete...

Prečítajte si: Viete, ktorá Slovenka je na tejto fotke z detstva? Podobnými snímkami sa nám pochválili aj ďalšie známe tváre

Napriek tomu, že má Jasmína obrovské šťastie na nečakané situácie, ešte stále jej úsmev na perách nezmizol, práve naopak. O všetky tieto vtipné okamihy sa bez hanby, a s radosťou delí na svojich sociálnych sieťach. Klobúk dole! Vyzeralo to totiž veľmi nebezpečne. Napríklad aj také obyčajné kŕmenie somárika sa môže v priebehu niekoľkých sekúnd zmeniť na nepekne bolestivú situáciu. Jasmína vám vo videu ukáže, ako sa to robiť nemá:

 

#maminatocmaakosomnaslakamosovhodvojnika #karmajezdarma

Video uverejnené používateľom Jasmina Alagič (@jasmina_alagic),


Podľa všetkého zvieratá exotickú krásku z Fashion TV jednoducho milujú. Zachovať si chladnú hlavu je v takýchto momentoch naozaj dôležité. Jasmína to zatiaľ perfektne zvláda, a my veríme, že sa jej v budúcnosti už podobné situácie nestanú.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus